vajinadan sperm gibi akinti gelmesi

Soru

sevgilimle ilişki yaşıyoruz sevgilim işini bitirip sonra çabucak toparlanıyoruz zaten garanti olsun diye iki kat prezervatif takıyor yani eminim ki içime bir şey gitmediğine ama birkaç saat sonra çamaşırımda bakıyorum sperm akmış gibi akıntı var burda okudum bazıları hastalık olabilir diyor ama biz korunuyoruz buna rağmen kapma ihtimalim varmı

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba, sevgilinizle yaşadığınız ilişkiyi çabuk bitiriyorsunuz, zaten iki kat prezervatif kullandığı içinde bunun sperm olması imkansız. lakin sizin acele ile hemen toparlanmanızdan bizim anladığımız sizin orgazm olup doyuma ulaşamamış olmanız. bir nevi erkek ile seks yapıp erkek erken boşalıp işini bitiriyor ve siz boşalmadan toparlanıyorsunuz. lakin vücudunuz öyle demiyor o başladığı işi bitirmek rahatlamak istiyor haliyle bir süre sonra yarım bıraktığınız ilişkiden dolayı oluşan cinsel isteğe bağlı dolgunluk yavaş yavaş vücut tarafından atılmaya çalışılıyor. anlayacağınız azgınlıktan kendi kendinize sulanıp boşalıyorsunuz. ilişkiyi yarım bırakmayın yada kendinizi elle de olsa tatmin edin, bünyeniz rahatlasın boşalma olsun bu sayede dediğiniz bu akıntı olmaz. muhtemelen de hasta falan değilsiniz.

  2. rahatlayamadığınız için oluyordur, nasıl bir seks yapmaktır bu anlam veremedim, sevgiliniz boşalıp toptarlanıyor ve siz böyle rahatlamadan bırakıyorsunuz, madem rahatlama ihtiyacınız yok ne diye seks yapıyorsunuz, bir nevi seks oyuncağı gibi kendinizi kullandırıyorsunuz, sevgilinde pek düşüncesizmiş hiç mi demedi sevgilim sende rahatla diye, acaba bir birinizi düşünüyor seviyormusunuz ?

Bir cevap bırakın