karımla yeni fanteziler yapmak

Soru

15 yıldır evliyim, karım genelde seks konusunda çok yalın davranıyor. kıyafet giymesi zevmiyor değişik şeyler denemeyi istemiyor. boşver şimdi onları hadi yapıyormusun yapmıyormusun deyip kestiriyor. sonra benim sinirim zıplıyor kavga olmasın diye alıp tableti terasa çıkıp film izliyorum. hiç heyecan zevk haz yok bildiğin görev yapar gibi sevişiyor. anlayacağınız cinsel hayatımız yıllardır tatsız. acaba değişim mümkünmü, herşey çok daha farklı olabilirmi, bunun için neler yapmalıyım ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  bence size yapacak birşey yok, ne fantazide önersek karınız cinsel konularda isteksiz. ne yazık birşey değişmez bu yaştan sonra alışmaya bakın en iyisi.

 2. 2

  Sizden sıkılmış iste anlamadinizmi hala

  • 4

   aynen kadınmı ondan omu kadından sıkılmış belli değil lakin ortada bir sıkılma bir birinden uzaklaşma anti-pati duyma durumu oluşmuş. fantazi falan bu iş çözmez. aralarında soğukluk var. bunun giredilmesi lazım öncelikle

 3. 2

  Bence kariniz alin karsiniza konusun anllatin durumu baktiniz anlamio damardan girin seni cok seviyorum aldatmak istemiorum bunu sana yapamam fellan deyin sizi gene anlamiosa 2 gun cicek fellan alin ( eyer normaldede surekli cicek aliosaniz farkli biseylle mutllu edin onu mutllu edinki oda sizi mutllu etsin) ayrica sex yaparken onun sexte ne istedine ozen gosterin ilk once o neyaparsaniz zevk allir bunu ogrenin onu bulutlarin ustunde ucurun zaten oda tum bunllardan sonra sizd ayak uydurup tum fantazillere uyum saglamaya caliscaktir

 4. 4

  belli ki karınızla başka sorunlar var. siz sadece cinselik yönünden bakmışsınız. bence onuda ikna ederseniz birlikte evlilik terapisti yada psikolog gibi bir uzmana gimeniz sizin için faydalı olabilir. yoksa @Berk dedikleri güzel fikirde güzel evli çiftlere heyecan verici şeyler yapma açısından mantıklı. lakin siz bunlarıda yapsanız sanki birşey olmayacak gibime geliyor.

 5. 4

  cinsellik evlilikte yıllar ne kadar geçerse geçsin bir ihtiyaçtır çalıştığım yerde sizin gibi 15-20-25 yıllık evli hemcinselerim var akşama gidip eşimle cinsel ilişki istemiyorum sürekli kavga sürekli kavga diyorlar sebep cinsellik dışında eşim bana tatlı bir söz bile söylemiyor akşam olunca hadi sevişelim diye emir veriyor gibi oluyor diyen çokk erkeklerde lütfen kadınları seks makinası gibi görmemeli (biraz sert ifade ettim fakat gerçek bu)

 6. 5

  merhaba, eşinizle aranızda iletişim kopukluğu ve cinsel uyumsuzluk gibi sorunlar var gibi görünüyor. bu bağlamda evlilik içi iletişim ve karşılıklı empati ile bir birinizi anlamaya çalışmalı, gördüğünüz sorunların nedenlerini ve çözümlerini gözden geçirmelisiniz. en önemlisi diyalog, sizin eşinizden beklentiniz nedir söylemeli, onun sizden beklentisi nedir öğrenmelisiniz. bu bilgiler ışığında ortayı bulup olumlu bir hava yaratmanız gerekiyor. yoksa siz ona gider, o size gider yaparsa hiç bir sonuca ulaşılamaz.

 7. 4

  Senin işin zor be kaptan bazen azdırıcı ver birde

 8. 4

  aynı sorun bende de var.. sorsam ayrılalım desem seni seviyorum diyor ama sex te ilgisiz ve hiç yok..

Bir cevap bırakın