erkekler vajina yalamayı neden sever

Soru

merhaba, sevgilimle fantezilerimizi paylaşıyoruz. onun en çok haz aldığı fantazisi benim vajinamı yalamak. çok iğrençsin diyorum, bana hiçte öyle gelmiyor aksine çok istekli yapıyorum diyor. tamam seks yapmayı penisi içine sokmayı seviyorlar zevk alıyorlar ama erkekler vajina yalamayı neden sever neyi çekici erotik çıldırtıcı geliyor onları anlaşmış değilim. kusura bakmayın, kimi zaman ben elle yıkarken bile tiksiniyorum kaygan kaygan sümüklü gibi oluyor. bir erkek bunu yalamayı nasıl sevebilir bu kadar ısrarla hem de ?

Cevaplar ( 8 )

  1. bulmuş da bunuyorsun. temizliğe dikkat ediyorsanız bilmukabele olur. böyle koca herkese nâsip olmaz 🙂

  2. erkekler severler bence buna bu kadar takilma bence keyfini cikar partnerinin sana yaptigi seyden keyif almaya bak. erkekler kadinlari kadinlarda erkekleri tarih boyunca anlayamamistir zaten ama su bi gercek erkekler vulva yalamayi severler

  3. dün akşam bu soruyu okudum bugün rüyamda vajina yalıyordum.. vajina yalama da herkesin yapacağı ya da seveceği bir şey değil.. ama seven bir erkeğe denk geldiysen şanslısındır.. çünkü ön sevişme de en çok etki eden şey bence vajina yalama.. kadın vajinası yalandığında bence diğer şeylere göre daha çok etkileniyor.. ben de seviyorum vajina yalamayı.. kadına daha çok sahip olduğumu ve onun daha çok etkilendiğini bilmek ve hissetmek bana daha çok haz veriyor.. hem de kadının hazır olması bizim içn de iyi oluyor.. daha istekli oluyor kadın vajinası yalanınca.. ve daha çok karşılık veriyor..

  4. vajina yalarken kadının altında o zevk hali erkeği daha çok istekli yapıyor…

  5. onu anlamanız için erkek olmanız lazım oda mümkün değil o bir zevk meselesi herkes sevmez onu bilse de yapamaz

  6. bırak yalamayı dokunurken bile tiksiniyorum. böyle kocan varda daha ne istiyorsun.

  7. sanırım cinsel duygularınız bastırılarak vede cinselliğin ayıp bir eylem olduğu bilinciyle yetiştiniz bunları bilmediğiniz vede yakın olan etkili çevrenizle konuşamadığınız için size itici geliyor ama inanın bu eylem evliliklerin 100de 99 unda olan bir durum kısa özet olarak erkeğin kadınının zevk aldığını görmesi hissetmesi iç güdüsel bir hazdır ve sizin zevk aldığınızı gören eşiniz dahada zevk alır haliyle oral sex in verdiği haz hem erkek hemde kadın için tartışılmaz bir konu

  8. erkekler olarak vajinaya yakın olmak içine girdiği şeyi ağzıyla hazır hale getirmek çok haz verir partnerinin çıldırdığını düşünürler, sen o sıvılara takılma erkekler yutar bile (:

Bir cevap bırakın