Vajina yalamak her kızın hoşuna gidermi

Soru

Ben vajina yalayıp partnerimi delirtmek hoşuma gidiyor ve sanki duygusal açıdan da tetiklemede yardımcı olduğunu düşünüyorum. kadınında tatmin olması açısından önemli olduğunu düşünüyorum. siz ne düşünüyorsunuz ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  sonuçta erkekler nasıl ki oral yaprırmaktan hoşlanıyorsa aynı şekilde bayanlarda hoşlanır. ancak biraz teknik bilmek lazım, yalıyorum diye şapır şupur karpuz yer gibi saçma hareketler kızı tiksindirir ve zevk vermez. diğer konu ise hijyen, oral yapılacaksa kesinlikle cildi kurutmayan ama bakterileri ve mantar benzeri virüsleri yüksek oranda yok eden özel inintim denilen şampuanlarla yıkamak lazım. birde oral yapan kişinin ağız diş bakımını yapmış olması lazım. yinede her şeye rağmen bakteriyel enfeksiyonlar için çok fazla risk içerir. vajinadaki bakteriler ağzınıza boğazınıza ve midenize kadar gidip yerleşebilir. birde tam tersi ağızdaki bakteriler vajinaya bulaşıp rahim ağızına yerleşebilir, buralarda enfeksiyonlara sebep olabilir, mutastona uğrayıp hpv gibi ağır kalıcı viral sorunlara yol açabilir, idrar yolları enfeksiyonları, mide yemek borusu en feksiyonları ve ülsere dönüşebilir. analyacağınız dişinizden bağırsaklara, kadınlarda vajindan rahime idrr yollarına yumurtalıklara kadar çeşit çeşit hastalık ve bela sizi bulabilir. sonra neden oldu neden böyle bireşy başıma geldi diye düşünür durursunuz. gaza gelip cinsel arzularına köle olup yanlış işler yapmamak lazım.

 2. 8

  nerdeyse her kadın bundan zevk alır. ancak sağlık yönünden oral seks pekte tercih edilmemsi gereken bir fantazi. sitede görmüştim heyecanlı diye bile bile ucurumdan atlanmaz diye yazmış biri bende buna katılıyorum. tabi sizin çok aklınızda kalacaksa bir deneyin keyfiniz bilir.

  • 4

   Oralsız sex eksik kalır boynu bükük kalır hep bi parça boşluk hissi verir:)

 3. 9

  Kızlar vajinalarının ne kadar süre yalanmasını ister? Ya da isterler mi yalattıkları zaman ne hissederler? Kızların vajinası kokar mı? Ne kokar? Vajina aroması kullanıyor musunuz. tüm bu düşüncelerle kafayı yemek zevkten dört köşe olmak, birde bunun yanında hastalık kapıp doktor doktor gezmek var. Sen seç hangisi güzel…

 4. 2

  oral seks yapılan herkesin hoşuna gider ancak sağlık riskleri gözardı edilmemelidir. tedavisi çok zor yada mümkün olmayan hastalıklar yaşamanız olası ihtimaldir. bir nevi rus ruleti gibi ne zaman olacağını bilemezsiniz. olduktna sonrada geri dönüşü yoktur.

 5. 6

  Bence her kız zevk alır.Ayrıca gerçekten de insanın canı yalamak istiyor.Sen yalamanın tadını çıkarırken,o sırada kız zevkten uçar.

 6. 6

  Tabikide hoşuna gider. Gitmeyen kişi yoktur herhalde duygusal etkileşimde önemli tabiki

Bir cevap bırakın