vajina şeklinin zevk almaya bir etkisi var mı

Soru

iyi geceler, ben kadında bulunan vajina dudaklarının açık ve kapalı olması ile ilgili merakımı gidermek istiyorum. vajinaları etli ve kalın dudaklı olan kadınlar mı yoksa düz çizgi halinde olan kadınlar mı daha çok zevk alır? yada vajina dudakları neden daha geniştir? bu özellik genetik mi başka bir sebebi var mı? yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  illaki etkisi vardır. sonuçta kimi vajina dar veya sıkı oluyor. iç ve dış dudaklarını daha kıvrımlı penisi kavrayan bi şekilde oluyor… vajinanın içi de önemli tabii tırtıklı yapısı her kadının ki aynı olmuyor zaten… onun için vajinanın şekli yapısı zevk konusunda etkili oluyor düşüncesindeyim…

 2. 2

  vajina şekilleri farklı olabiliyor. farkları gruplandırıp toplasan 30 farklı şekil ortaya çıkıyor. zevk verme konusu 2 türlü değerlendirilebilir. ilki erkeğin aldığı, diğeri kadının aldığı zevk olarak. vajinanın dar olması erkeğe zevk verirken kadına acı verir. fazla geniş olması ise her iki tarafında his haybı yaşamasına neden olur. o sebeple ne dar ne geniş tam ayarında olması eftal. suluk ıslak kaygan olması zevki hazzı arttıran bir diğer faktör. lakin şekli düz kabarık uzun dudaklı kalın yanaklı büyük klitorisli kadının yada erkeğin aldığı zevke ilişki sırasında bir etkisi yok. burada erkek açısından tek fark görsel olarak vajina şeklini beğenebilir bu sebeple psikolojik olarka daha çok uyarılabilir. bunun dışında görüntünün şeklin zevke bir etkisi yok.

 3. 4

  ya böyle komik soru olur mu, yemeğin şekli lezzetine etki ediyor mu öyle düşünsenize. misal kebabı düz değil üçgen şekilde yapsalar tadı değişecek mi ? kerevizi kalp şeklinde tabaklasalar tadı güzelleşecek yiyecek misiniz ? bu arada ben kerevizi kebaba tercih ederim. yani görüntünün fiziksel zevke bir etkisi olmaz.

 4. 3

  bence kadın adamı beğendiyse her türlü zevk alacaktır. bana göre şekille şemalle alakası yok.

 5. 3

  dudaklari bilmiyorum da bazi kadinlarda glans klitoris daha yukarda yada daha asagida veya daha buyuk yada daha kucuk olunca, misyoner pozisyonunda partnerin pubisine degmesi daha kolay oluyormuz yada daha zor oluyormus diye ogrendim

Bir cevap bırakın