tüy dökücü sprey kullandım peniste kaşıntı kabarma oldu

Soru

tüy dökücü sprey kullandım kaşıntı sonrası penisim üzerinde ve yumurtalar da kabarma oldu ne yapmak gerek ? geceleri uyuyamıyorum yatamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    üzerinde hassas ve genital bölgelerede kullanmayın diye yazıyor olsa gerek niye maceraya giriştiniz. muhtemelen tüy dökücü içeriğindek asit baz, oradaki nazik cilt dokusunu eritip tahriş etmiş. bu sebeple bacak arasında doku hasarı oluşmış. bildiğin denizde güneşte yanmış gibi oradaki dökü ölecek su toplayacak soyulup yenisi ile değişecek. ne yapılır tam emin değilim ama şu an oradaki cilte büyük bir hasar var acı çekmen normal. orayı konforlu tutman lazım, nemli olması kurumaması iyi bişi, ancak terleyince tuzlu olması ciltte acıyı arttırır. koca karı formülü yoğurtla yumurtayı çırpıp hasar alan bölgeye sürmek iyi geliyor, yumurta kuruyup kabuk tutuyor deri gibi oluyor buda alttaki hasar görmüş derinin korunmasına yenilenmesine yardımcı oluyor. birde utanmayın doktora cildiye uzmanına gidin olanı biteni söyleyin eminim önereceği birşeyler vardır.

  2. 1

    bi kere genital bölgelere sıkılmaz, ikincisi normal alanlarda cilt tahriş olmasın diye önerilen bekleme süresi var, atıyorum 3 dk sonra durulayın diyor, eğer genital gögeye sıkıp 5-10 dk beklediysen zaten oradaki hassas dokuları mahvetmiştir. eczaneye sorun cilt yanıkları krem yada pomad tarzı rahatlatan yada iyileşmeyi hızlandıran şeyler var onlardan alın en azından acınız biraz diner.

  3. 4

    Genital bölgede kullanmayın uyarılarını ciddiye alın ve sıfıra sıfır tıraş etmek zorunda değilsiniz. Aksine sıfır tıraş etmek daha zararlı. Biraz kıllı kalabilir.

Bir cevap bırakın