penisi sert çekersek kopar mı

Soru

sevgilimle köle sahibe fantazisi yapıyoruz. içime girmesine izin vermiyorum. penis kilidi aldım üstüne zincir taktım yaramazlık yapınca söz dinlemeyince zincirden çekip azarlıyorum. geçen biraz fazla sert çektim sanki yara olmuş kıyamadım. penis fazla çekilirse kopma ihtimali, biliyorum tabi dayanmaz kopar ama öyle deli kuvveti ile değil biraz sert çekmekle falan ?

Cevaplar ( 2 )

  1. köle sahibe fantazilerinde de olsa acı çektirmek ve cezalandırmanın belli bir dozu vardır. fazlası kişiye bedene zarar verir fantazi olmaktan çıkar. penis kemiksiz yumuşak dokudan oluşur, sert hareketlerde kopabilir, kopmasada dokular yırtılır zarar görebilir. bu zedelenmeler kalıcı hasara neden olabilir. sonuçta sizin kendi aranızdaki fantaziniz ancak aşırı sert olmamakta fayda var. fantazilerde empati yapmak alınan zevki doruklara çıkarır.

  2. bizde eşimde fantazi yapmayı seviyoruz ancak bunlar bir birimize zarar vermeyecek ölçüde oluyor. belki anlık heyeanla dozu kaçabilir, lakin aşırılığa kaçmamaya önem vermek gerekiyor. haliyle penisi çekiştirmek bağ dokularının yırtılmasına zedelenmesine belki abartı olursa kopnasına dahi neden olabilir. @erotic-girl dediği doğru empati yapmak lazım, aynı şiddette kendi göğüs ucunuzdan çekildiğini düşünün bu sebeple dozunu ayarlamanız lazım.

Bir cevap bırakın