ters ilişkide acı hissettirmeyen krem önerin

Soru

dostlar selam sevgilimle kullanmak için özellikle anal sekste acı olmasın diye istiyorum. alamadığını acıttığını söylüyor, anal açıcı rahatlatıcı, anal kasları gevşetici krem jel her ne varsa böyle bir şey arıyorum önereceğiniz ne var, ben çok bilmiyorum çünkü ekonomik olursa iyi olur ? düz normal kaydırıcı krem kullandık olmadı iş görmedi.

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  hep gelip aynı şeyi soruyorlar. daha önce defalarca yazılar bununla ilgili. tekrar özetlemek gerekirse sırf anal için öyle üretilmiş bir ürün yok. bildiğiniz dişçiye bile gittiğinizde dişinizi uyuşturmak için kullanılan lokal anestezik ürünler var bunlar kullanılabilir. ancak ilk sürüldüğünce çok fazla yanma yapar. belki uyuşma olunca ilişkide acıma birşey olmaz tabi zevkte alınmaz birşey hissedilmez. asıl mesele sonrasında yaşanır etkisi geçtikçe müthiş şekilde ağrı ve acı olur yerinde durumazsınız. anlayacağınız anal seks için krem değil aşamalı alıştırmak gerek öyle kremle bir kerede anal yapmak aptallık olur.

 2. 2

  krem olayı saçmalıktan öte birşey değil. normal kaliteli kaydırıcı krem dışında anal için ekstra bir kreme ihtiyaç yok. öyle anal bir kerede hart diye yapılmaz adım adım aşamalı alıştırarak olur. bir kerede yapmaya kalkarsanız anüste haslarda dokularda geri döndürülemez tahribat ve hasar oluşur. o sebeple uzun vadeli azar azar alıştırarak tam bir anal seks deneyimi yaşanmalıdır. bireysel tavsiyem bilinçsizce korunmayı bilmeden acemice anal seks yapmaya çalışmayın sonunda iltihap yada hiç istemeyeceğiniz bir hastalık kapabilirsiniz. anal seksi öyle vajinal seks gibi rahat ve kolay olacağını düşünmeyin, hataya düşmeyin. bedeli ağır olur.

 3. 7

  biz sadece kaygırıcı jel kullanıyoruz başka birşeye gerek yok. ancak diğer kişilerin dedikleri gibi tam bir anal birleşme için uzun süre alıştırmak lazım birden olması mümkün değil.

 4. 4

  Standart bir kayganlastirici yeterli olur. Sizin sorununuzu cozecek sey zaman ve tecrube.

 5. 6

  ya hep aynı soruyorlar diyorsunuz, aynı cevap vermeyin. size isim soruyoruz bilgi almak istemiyoruz, yok şöyle olmaz böyle olmaz krem ismi yazarsanız iyi olur.

  • 3

   dostum algılama sıkıntısı olabilir, rahat rahat relaks şekilde oku, anla sindir sonra eksik gördüğün şey varsa yaz açıklasınlar. diyoruz ki anal krem yada ters ilişkide acıyı azaltan, acıyı hissettirmeyen diye bir ürün dünyada yok. inanmıyorsan en yakın eczaneye gir sor, aynısını diyecekler. şimdi olmayan şeyin ismini kim sana nasıl yazsın ? biraz mantıklı olmak lazım, değil mi.

 6. 3

  anal seksi ilk defa yapacaksanız eğer kas gevşetici ürünlerden faydalanabilirsiniz. ancak tüm bu ürünler kimyasal ve kullanımı riskli ürünlerdir. gerçi böyle bir ürün kullanıp cinsellik yaşamakta aptalca çünkü ürünün etkisi geçince poponuzun çok fazla acıyacağını kesin ve net olarak bilmeniz gerekir. dolayısı ile anal seksi tek seferde değil aşamalı olarak anüsü alıştırıp genişleterek yaşamanız gerekir diğer türlü haricen kullandığınız tüm ürünler aldatıcıdır, sonu çok acılıdır, üstelik yırtılma hasar olabilir. ek olarak internette bu tip ürünler satan doğal su bazlı zararsız diyen satmaya çalışan kişilere itimat etmeyiniz çünkü muhtemelen yasla olmayan kaçak zararlı bir ürünü size yüksek fiyatlara satmaya çalışıyordur.

Bir cevap bırakın