sperm yutmak mide bulandırıcı

Soru

slm, sitede daha önce sorulmuş soruyu görünce aklıma geldi. mesela kocamla karşılıklı bir birimize oral seks yapıyoruz. o benimkisini yalarken bende onunkini yalıyorum. son zamanlarda benden ağzıma boşalmayı ve spermleri yutmamı istiyor çok ısrar ediyor. bir kere denedim çok kötü oldum çıkarıyordum. spermin tadı ağzımdan gitmedi. beni ikna etmek taptırmak için şimdi tutturdu yaparsan sana robot süpürge alacağım diye. süpürgeyi istediğimi biliyor beni ikna etmek için bunu kullanıyor. tamam bişi almasına da gerek yok o istiyor diye yapmaya çalışırım ama yok yapamıyorum sperm mide bulandırıcı geliyor. oral yapıyorum falan sorun yok ama ağzıma boşaldı mı fena oluyor midem. yapanlar nasıl yapıyor ? bunun bir tekniği var mı ? mide bulanmasını nasıl geçiriyorlar ? onlara hiç mi itici gelmiyor ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  canının çok çekmesi lazım ben mesela çok severim yutmayı kendiminkileri bile yutarım erkeğim olsa onunkileri de yutarım bu bana yetmedi derdim sen pek sevmiyorsun anlaşılan

 2. 8

  oral seksten önce çilek muz mısır ananas hindistan cevizi gibi şeyler yesin. buna rağmen er suyunun tadı hoşunuza gitmiyorsa bunu istemediğinizi deyin.

 3. 10

  bazi insanlar sever bazi insanlar sevmez insanlarin hayir larina saygi euymak lazim

 4. 2

  ısrarın manası yok. ona bunu nasıl belirtirseniz belirtin. hatta oral seks istemiyorsanız bunu da söyleyin. iki taraf da memnun olmuyorsa o seks seks değil mazoşizm ya da sadizmdir.

Bir cevap bırakın