tayt giyen kızlar

Soru

Güzel olan her şeyi seven yaşamdan keyif alan bir gencim. güzel giyinen birde özellikle tayt giyen kızlar dan çok hoşlanıyorum parlak tahtlar ve bir de bunun ince olanlarını giyen bayanlar var onları görünce benim ufaklık uyarılıyor benim gibi olanlar var mi, yoksa bu bu bir sapıklık mı

Cevaplar ( 4 )

  1. merhaba, bu durumu okuyunca biraz tebessüm ettim. gencliğim aklıma geldi. erkeklerin ergenlik dönemi kızlardan biraz farklı. genç bir erkek ilk dönem tavşan gibi neredeyse her şeyle sevişmeye becermeye hazır bir aktivitededir. uyarılım ise o dönemlerde çok çeşitlidir. sizin dediğini gibi tayttan, parmak arası terlik, ayakkabıya, kot pantolona, saçındaki tokaya, sırtındaki çantaya 🙂 kadar tüm nesnelere fetişmek mümkün. bunda bir gariplik yok, tabi bunu beyinde fazla yer verip saplantı sapıklık haline dönüştürmediğimiz sürece hoşlanmak tahrik olmak çekici bulmak normaldir. sonraları artık yaş ilerledikçe tüm tüm meyvelerin tadına baktıkça artık o meyvelerin cazibeside aşırı ilgiside kaybolur. zaten böyle seyretmesi normaldir. insan doğar yaşar yaşlanır ve ölür değilmi. şimdilerde fantazilerinizin keyfini sürün ve kıymetini bilin. tabi nesnesellikten çıkıp ruha hitap etmeyide bilin.

  2. cevap yazdığınız için sağolun. tayt giyen cinseliğe ilgisi olan kızlar varsa tanışmak için bana mesaj atsınlar beklerim

  3. son sınıfta spor dersinde bizim kızların giydiklerini bir görsen delirirsin. heleki salı günü dayanamıyorum eve geldimmi onları hayal edip 31 çekiyorum. sapık değilim ama onlarda çok feci giyiniyorlar elimden gelmiyor çok fazla etkileniyorum.

  4. arkadaşlar heleki üzerlerine kısa göbeği açıkta bırakıp kombin yapmalrı ve vajinanın çizgileri belli oluyor. popo içine kaçmış gibi olanlar yaz da geldi hangi erkek bu görüntülere dayanabilir.

Bir cevap bırakın