aşırı cinsel istek sorunum var

Soru

Merhaba, 20 yaşında bayanım düzenli bir cinsel hayatım var ancak özellikle son zamanlarda artan cinsel isteğim asla bitmiyor. Erkek arkadaşımla sürekli olarak ilişkiye giriyoruz saatlerce belki ama ilişkiden 1 saat 2saat sonra tekrar libidom yükseliyor tekrar tekrar ilişkiye girmek istiyorum. Sürekli olarak bitmeyen bir isteğim var ve bu durum artık çok sinir bozucu olmaya başladı yardım edin napmalıyim ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 8

  hayatım cinsel istek konusunda kendini nasıl yönlendirirsen öyle olur. eğer isteksizim dersen öyle düşünürsen gerçekten isteğin düşer. eğer kendini ooo gibi hissedersen öyle düşünrsen öyle davranırsın kendini dizginleyemezsin. olay düşüncede bitiyor, yerine göre gaza basmayı, fren yapmayı ve park etmeyi bilmen lazım. sürekli bu kadar hızlı yaşarsan cinsel hayatı sonunda tükenmeye sıkılmaya monotonlaşmaya başlarsın. gelecekte cinsellik haz vermez olur. o sebeple bunu dengede tutman lazım. gece gündüz cinsellikle yatıp kalkılmaz. cinselliğin anı gelir yaşarsın biter, atarsın kenara olanları, geçer gidersin. günlük hayata odaklanır yapacaklarına bakarsın. bir süre kendini cinsel şeylerden seni tahrik edecek isteklendirecek etkenlerden uzak durursun aklına bile gelse kendine söz geçirmeyi bilirsin yok der kestirir atarsın. irade önemli yönetim kontrol sende olsun vajinanda değil. cinsel arzularının kölesi olma, seni yönetemesin, kararı sen ver !

 2. 3

  Eskiler hızlı giden atın bir şeyi zamanla seyrek düşer demiş 🙂🙂 Tamam 20 yasinizdasiniz bazı durumları yeni yeni öğreniyor keşf ediyorsunuz ama keşfedilen bir güzelliğin üstünde tepinmek zamanla tahribata yol açar Cinsellik beyinde başlayıp beyinde biten bir olgu gel dersen gelir git dersen gider 🙂🙂

 3. 7

  Çok sık aralıklarla girilen cinsel ilişkiler bir süre sonra heyecanını kaybettiriyor. Bir süre için yalnızca birbirinizi çok arzuladığınız zamanlar ilişkiye girmenizi öneririm. Erkekler ilişki sonrasında soğuma ve uzaklaşmaya meyilli olurlar. Çok sık seks yapmanız belki bir noktada partnerinizin bu duygusunu da köreltebilir.

 4. 2

  aşırı cinsel istek ve kontrolsüzlük hiç iyi birşey değil, gelecekte hayatınız beter olur, pişmanlık yaşamamak için şimdiden dizginleri elinize alın.

 5. 9

  merhaba, gençliğin ilk dönemlerinde özellikle ergenliğin sonuna doğru yükselişte olan bir libido ve cinsel istek olur. tavşan dönemi denilen bu süreçte sık sık bolca seks yapma arzusu olur. zamanla bu istekler kişinin tercihlerine göre gelişim gösterir. eğer atesi körükler gibi cinselliği de körüklerseniz yanar kor olur ve ilerleyen zamanda çabuk sönme eğilimine geçer. yanı baştan hızlı koşup, sonrasında yorulup tıkanmak gibi. bu durumda cinsel isteğiniz aşırı hızlı azalarak isteksizliğe döner ve bir daha bu ateşi ateşlemeniz zor olur çünkü ortada yanacak bir şey kalmamıştır. cinsellik sonsuz sınırsız değildir. eğer ki dengeli kullanırsanız ağırdan alırsanız ateşinizi azar azar idareli kullanırsanız çok daha uzun süre cinsel heyecanınız olur istediğiniz de mutlu bir cinsellik yaşayabilirsiniz. uzun lafın kısası sizde ocağınızı uzun süre yakmak istiyorsanız ateşinizi idareli kullanın, ocağı sönmüş geçmiş olanlardan olmayın.

 6. 2

  Kız senin gibisi herkesin başına, o damı dert, canın istiyorken yap, zevkini yaşa bir dahamı geleceksin dünyaya

Bir cevap bırakın