sevgilime orgazm vibratör alsam nasıl karşılar

Soru

Merhabalar, ilerleyen zamanlarda kız arkadaşım ile tatile gitmeyi düşünüyoruz, yalnız kaldığımız zamanlar yakınlaşabiliyoruz, cinsel yaşamda orgazm yaşatırken şuan için onu daha çok mutlu etmek için titreşimli mini vibratör almak istiyorum, bu konuda sizin görüşleriniz nedir, nasıl karşılar bilmiyorum sevedebilir, kız olarak ne dersiniz almalı mıyım ? Yoksa böyle şeyler için daha çok erken mi? (Daha bakire)

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  sevgilinle ilişkin ne aşamada bilmek zor buna görede tavsiyede bulunmak lazım gelir. hiç bir cinsel temasını yoksa vibratör almak abes olur, diyelim bazı şeyleri aştıysanız elle oynaşma sütrünme falan bir tık daha heyecan eklemek için vibratör olur. ancak vibratör deyince dildo gibi değil de sizin dediğini gibi mini parmağa takılan yada yumurta gibi olanlardan olur yüzeysel kullanım için. diyaloğunuz varsa bunu kendisine de sorabilirsin.

  • 2

   Uzun süredir beraberiz bazı şeyleri aştık, evet dildo tarzı değilde sizin kastettiklerinizden mini olanlardan almayı düşünüyorum. Teşekkürler cevabınız için.

 2. 3

  vibratör çok güzel kullanmak epey zevkli, bir anda aşırı şekilde uyarım sağlıyor, öyleki yoğun orgazm yaşatabiliyor. yalnız kötü yanı alışkanlık yapıyor kullandıkça vücut daha azını kabul etmiyor. demek istediğim vibratöre alışırsa gerçek ilişkiden mutlu olma ihtimali azalır. çünkü gerçek ilişki bir vibratörün %10 bile olmaz. erkeği atıp hayatlarına vibratörle devam eden kadınlar hiç az değildir, belki bizde çok dğeil ama yurt dışında bu şekilde oluşmuş büyük bir kitle var. ban sorarsanız hayatınıza vibratör katmak için erken, bu dönemde dokunuşlara duyulara konsantrasyon ve hazza odaklanın. yinede keyfiniz bilir. tabi mini küçük bir oyuncak vibratörden çok bir zararı olmaz. kullan at tipi basit oyuncaklar alıp bir süre sonra pili bitince atabilirsiniz.

 3. 3

  Merhaba Bekarım zaman zaman hanım arkadaşlarımla sex yapıyorum çoğu zaman masturbasyonla ihtiyacımı gideriyorum her iki durumda da ufak bir vibratör aksam kendi kendime kullanabilirmiyim kullandığım takdirde zevki amüstemi hissedecegim yoksa penisten güçlü bir orgazmı sağlayacak bazen parmağımı anüse sokarak gezdirdiğimde garip bir haz alıyorum bir süreden beri yaptığım bu uygulama sanırım alışkanlık haline geldi ve zaman zaman tekrarlıyorum sakın yanlış anlaşılmasın kendi cinsime karşı hiçbir istek duymuyorum Teşekkürler

Bir cevap bırakın