sevgilim içime boşaldığını fark etmedim sonradan söyledi

Soru

arkadaşlar erkek arkadaşımla korunmasız birlikte oldum ve içime boşaldı. ben fark etmedim ilk başta, kendisi de sonradan söyledi. baktığımda gerçekten boşalmıştı. ıslak mendille temizledim ama korkuyorum sizce hamile kalır mıyım ? regl olmama daha 19 gün var, yumurtlama dönemimde 5 gün sonra başlıyor. risk var mı ?

Cevaplar ( 5 )

  1. evet bu bir risk ama simdiden karalar baglayip dovunmene gerek yok regl donemine kadar sabirla beklemeni tavsiye ederim yada eczanelerden ertesi gun hapi alip kullanabilirsiniz bu konularda daha dikkatli olmanizi tavsiye ederim ve keyfinize bakin

  2. içine boşaldığı zaman direkt zaten hamilelik riski var… üzerinden 72 saat geçmeden ertesi gün hapı alıp içebilirsin

  3. bile bile prezervatif kullanmamak, üstüne sessizce içine boşlamak, bir de bunu sonradan söylemek, yani benim bundan anladığım sevgilin sanırım kasten isteyerek seni hamile bırakmaya çalışmış. vajina içine boşaldıysa spermler kanala çoktan gitmiştir. üstten sen peçeteyle silsende yıkasanda bir faydası olmaz. gebelik hapı almıyor korunmuyorsan, ciddi şekilde gebelik riski var. eğer doğurma niyetiniz yoksa erkenden sağlık ocağına gidin doktorunuzla konuşun tavsiye alın. kendi kafanıza gaza gelip onun bunun önerdiği hapı kullanmayın çok tehlikeli, hormon dengenizi bozup bir de başka belalar başınıza gelmesin.

  4. geçmiş olsun çok zaman gecmisse isim bulmaya başlamalısınız artik yapacak yok

  5. sonuç nedir umarım sıkıntılı olacak bir sonuç olmamıştır iyi değil yoksa

Bir cevap bırakın