sertleştirici krem eczanelerde satılan hangi marka

Soru

slm eşim için sertleştirici krem almak istiyorum. yaşımız 39 ilişkide bazen sertliğini kaybediyor ve cinsel birleşme yaşarken zorlanıyor. doktora gitmeye utanıyor, ilaç alalım diyorum gerek yok diyor. en azından denemesi için bir şey almak istiyorum. yalnız hangi marka nasıl bir şey alacağımı bilmiyorum. kullananlardan tavsiye alabilirsem sevinirim. tşkler.

Cevaplar ( 5 )

  1. çok detaylı bilmiyorum ama sanıyorum sertleştirici krem diye birşey yok. sertleştirici olan ürünler genelde yutuluyor. hap olur, jel olur, ne bileyim çikolatası içeceği falan olur ama sürülerek kullanılmaz. geciktirici diyorsanız onun kremi var mesela. yine siz eczacıya danışsanız iyi olur

  2. sertleştirici krem yoktur, sertleşme için özel macunlar ve haplar var, sex ten yarım saat önce eşiniz hap veya macundan 1 çay kaşığı alıcak boşalana kadar sertliği devam eder, biraz bekleyince tekrar sertleşir.

  3. aynene bende katılıyorum, sertleştirici ürünlerin krem türü sürüleni yok. zaten varsa bile uydurma sahte olabilir, sürülünce bir işe yaramaz. etken maddelerin işe yaraması için vücuda girmesi gerekiyor. üstten sürmekle olmaz.

  4. daha ziyade macunlara yönelmeniz daha iyi olur. yine kuruyemiş, muz, hurma gibi şeyleri sol bol bol yedirin.

  5. aktarlarda vs. satılan macunların içinde sildenafil var ve bu maddenin dozu ayarlanarak macuna konulmuyor. dolayısı ile farkında olmadan doz aşımı ciddi sorunlara yol açabilir. bunun yerine viagra tavsiye ediyorum. merdiven altı ürünlere yönelmeyin. iyi seksler diliyorum.

Bir cevap bırakın