erekte olamıyorum olsam da sürdüremiyorum neden

Soru

sağlıklı beslenen düzenli spor yapan 25 yaşında bir erkeğim. Hiç bir sağlık sorunum yok. Kız arkadaşımla cinsel birlikteliklerde sıkıntı yaşıyorum. İçimde cinsel istek arzu olsa da bir türlü ereksiyon olamıyorum. Ereksiyon olduğum zaman seks yaparken penisim iniyor ve sönüyor o yüzden uzun uzadıya tutamıyorum keyfini çıkaramıyorum Sorunum nedir anlamış değilim. Benim gibi bu sorunu yaşayıp da çözen arkadaşlar var mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  iyi günler. öncelikle bir sorununuzun olmadığı ve sağlıklı olduğunuz konusunda doktor onayı aldınız mı? eğer almadıysanız, ilk olarak doktora gitmenizi öneririm. bazen küçük sorunların kolayca çözümü olabiliyor. eğer gittiyseniz, böyle bir sorun bir çok nedenden olabilir. daha spesifik olarak açıklamanız gerekli olabilir. örneğin psikolojik olarak hazırlık olamama, korku, heyecan, gibi daha çok sayamadığım birçok sebepten kaynaklanabilir.

  • 3

   bence bu konuda @styx35 haklı. önce doktora gidilmesi, tam bir chekup yapılması hormon dengesi falan bakılmalı. bunların dışında psikolojik sorunlar söz konusu, ne kadar sorunum yok densede geçmişten gelen bazı takıntılar ilişkiye olumsuz yansıyabiliyor. birde hap falan deneyebilir bazı erkeklere iyi geliyor cesaretlendiriyor.

 2. 4

  sadece kızın yanında mı oluyor? çok fazla mastürbasyon yapanlarda olur genelde kadının yanında kalkmıyor sonra, aceleye falan getiriyorsunuzda olmaz, herşey sağlıklıysa neden kalkmasın?? bende korkardım fazla mastürbasyondan dolayı kalkmazmı acaba diye korkuyordum geçen kalabalık bir yer olmasına rağmen sarılınca bile kalktı:). kendin dene önce sadece kızın yanında mı kalkmıyor iyice anla. sadece kız ın yanında kalkmıyorsa heyecandandır veya kız arkadaşın çok pasifte kalıyor olabilir. bide çok korkma iyice içine kaçar valla rahat ol aceleye getirmeden, oral, el sürtünme falan yavaş yavaş…

  • 3

   kanka ben bi ara bi hafta boyunca aralıksız yapmıştım hatta galiba 2 3 gününde 2 kere yaptım sonrasında kalkmamaya başladı gün içinde ve ben uğraşınca da çok kaldıramıyorum çok fazla çekmekten midir acaba?

 3. 2

  zamanla erkek olsun kadın olsun bedenimizde va ruhumuzda birşeyler değişiyor. bu değişimleri anlamıyor biz hala eski ayarlarımızla yaşamaya çalışıyoruz. ereksiyon ve serteşme yoğun cinsel etkileşim ve uyarılma sonucu oluşur. buradan anlamanız gereken mesele eğer dediğini gibi sertleşemiyor yada serlik gidiyorsa heterince heyecanlanmıyor, uyarılmıyor, tahrik olmuyor, zevk almıyorsunuz zorla ite kaka birşeyleri yaşama çalışıyorsunuz demektir.

 4. 5

  çok fazla mastürbasyon yaptınız mı onu yazmamışsınız. tamamen bitkisel bir ürün desteği, olmadı bir hekim desteği alabilirsiniz.

Bir cevap bırakın