anal ilişki yapıldığı nasıl anlaşılır

Soru

kocamdan şüpheleniyorum, gay ve trans videoları izlerken gördüm birkaç defa, gezinirken öylesine açtım merak ettim falan dedi ama son zamanlarda huyu suyu biraz farklı. evleneli 3 yıl oldu toplasan 40 kere ilişki yaşamamışızdır. neredeyse ayda 1 kere oda zar zor. yok çok ilişki yaşamak istediğim için değil benim açımdan sorun yok 2 ayda birde yapsam olur ama asıl şüphem biseksüel olabileceği yönünde. asıl sormak istediğim şu, benim bilemediğim başkaları ile ilişki yaşıyor anal yapıyor olabilir mi ? hani pasif mi ne diyorlar öyle bir şey olmuşsa anal ilişki yapıldığı nasıl anlaşılır ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  izlediği şeylere bakarak böyle hükümler vermek bana göre gereksizdir. belli bir yaşa kadar kadın erkek birlikteliklerinden sıkılıp değişiklik arıyor da olabilir. yani buradan anten (hem alıcı hem verici) olduğunu anlayamazsınız. 18-25 yaş arası yoğun cinsel ilişkiler yaşamış biri olarak artık ben de çok istekli değilim. yani zamanında doymuştur ya da evlilik öncesi yaşadıysanız bir şeyler doyuma ulaşmış olabilir. siz evliliğin geneline bakın. size karşı nasıl, eş olarak sorumluluklarını yerine getiriyor, duygusal açlığınız doyuyor ise böyle şeylere kafayı takip huzursuz olmayın. hadi varsayalım gay’ım dedi ne yapacaksınız? bunun cevabı burada değil, aynı yastığa baş koyduğunuz yol arkadaşınızda. sorun kendisine. eğer yalan bile söylüyorsa ne kadar cambaz olursa olsun günün birinde takılacak o direklere. zaten öğreneceksiniz.

 2. 0

  nedir bu, adam evli ne güzel eşide var, sen onu bırak erkeklere yönel. @komsununoglu izlediği şeylere bakarak böyle hükümler vermek yanlış olur demiş ama ben katılmıyorum, bir erkek ne diye bu denli olmadık şeyler izlesin. demek ki var aklında bir şeyler. açıkçası ben pek iyimser düşenemiyorum. bu adamdan sanki hayır gelmez. üstelik 3 yıllık yeni evli çift deyince tavşan gibi sürekli seks yapıyor olmaları lazım, 3 yılda 40 kere çok az bence. ilk 1 yıl neredeyse o şehvetle her gün yapası gelir, oda 300 kere olur hiç olmazsa. yok yok gariplik var bu işte, hadi hayırlısı.

 3. 0

  nasıl anlaşılır derken yani adamın poposuna bakınca genişlemiş açılmış mı diye bakıp anlamayı mı soruyorsunuz. yoksa hareketleri değişti diyerek gay biri nasıl davranır belirti verirmi manasında mı. başka bir alternatif başkaları ile cinsel doyumu yaşayıp bana gelince canım istemiyor dediği için bundan bir şey çıkarma gibi mi. karmaşık bu şekilde bir şey anlamak zor. takip edebilirsiniz, daha çok belirti bulmak için telefonunu falan kurcalayabilirsiniz. @jelabi-baby kurduğu mantık da iyi ve akla yatkın. bu açıdan olabilir belki diyebiliriz.

 4. 1

  bu kadar çok orda burada soracağınıza direkt olarak kocanızla konuşsanız daha iyi olmaz mı. pat diye sorun hiç uzatmadan, gay mısın, benden hoşlanmıyor musun, başkasına mı ilgin var falan deyin. aklınızdakileri söyleyin, tavırlarından senin biseksüel olduğunu düşünüyorum gibi aklınızda ve ne varsa deyin ortya dökülsün.

Bir cevap bırakın