kıyafetleri çıkarmadan ilişki yaşamak

Soru

sevgilimle biraz heyecan olsun diye kıyafetleri çıkarmadan ilişki yaşamak istiyorum. biliyorum herhangi bir zararı olmaz ama cahillik işte ya bişi olursa diye emin olamıyorum korkuyorum. bu şekilde üstümüzdeki kıyafetlerle ilişki yaşasak sürtünme falan olsa öyle sorun yaşar mıyız ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  sorun dediğin çocuk olur mu diye soruyorsun.. kıyafet üzerinden boşalma vajinanın tam üzerinde olursa kumaştan geçme ihtimali olabilir ve çocuk olma ihtimali vardır.. onun için kıyafetli ya da kıyafetsiz spermi vajinadan uzak tuttuğunuz sürece bir sıkıntı olmaz.. yani bu kadar basit..

 2. 8

  öpüşme elletşme okşama oral falan yapılabilir. lakin ben hiç bir zaman evlilik dışı ilişkiler yaşamayı önermiyorum. çünkü cahillik insana çok hatalar yaptırıyor. bildiğini sanıyorsun birşey olmaz diyorsun bu öz güven fena patlıyor hiç anlamadan gebe kalıyorsun.

 3. 5

  kıyafetleri çıkarmadan sürtünme yoluyla yapılan sekste hamilelik riski imkansız denecek kadar düşük bi ihtimaldir. ama sadece iç çamaşırı ile bir birliktelik düşünüyorsan o zaman risk teşkil eder… bi anlık zevk ve heyecanla vajinana girebilir ve zevk suyu yada boşalma durumunda hamile kalabilme ihtimalin var… onun dışında da sperm hücresi zaten hava ile temas ettiği zaman ölmektedir, nemli ortamda yaşayabilir….

 4. 4

  hamilelik ihtimali konusunda cevaplar verilmiş sen asıl çok istiyorum, ateş ile barutu bir araya getirip patlatmamak nasıl mümkün diye bir daha sorarsan daha iyi olur sanki. sonra patladı zarar gördüm nasıl tamir ederim diye sormak zorunda kalmazsın.

Bir cevap bırakın