farklı kadınları arada duygu olmadan arzulamak normal mi

Soru

bir erkek olarak farklı kadınları arada duygu olmadan arzulamak normal mi? fuckbuddy olmayı deneyimleyeniniz var mı? duygu olmadan haz alınabiliyor mu?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    aslında insan olarak her şey normal, insanın canı çikolata çekebiliyorsa, başka olmadık şeyleride isteyecektir elbet. düşüncelere kilit burulmuyor beyin düşünüyor. işte bizi insan yapan ve diğerlerinden ayıran irademiz olması, tüm bu düşündüklerimizi isteklerimizi gerçeğe dökmeyiz, kendimiz bunun yanlış olduğu ile ilgili telkin eder frenleriz. düşünmek aklına gelmek normal ancak uygulamak gerçeğe dökmek kabul edilemez bir ahlaksızlık olur. birde duygusuz haz olacağını doyum olacağını iddia edenler var, eğer öyle olsaydı bir kere yaptığında tatmin olur bir daha istemezdin bunu. aksine yaptıkça yapıyor hiç bir zaman o doyumu bulamıyorsun.

  2. 5

    aslında çevremdeki birden fazla kadına ilgi duyuyorum. onlarla sevinirken hayal kurmadan edemiyorum. cinsel hayatımda düzenli bir şekilde var. siz kadınlarda da oluyor mu?

  3. 4

    fuckbuddy de illa bir taraf eninde sonunda sevgi hissettiğini sanıyor karşı tarafa. bir arkadaşımla fuckbuddy olarak başlamıştık fakat sonrasında ben duygularıma engel olamadım hatta kıskançlık krizleri falan yaşadım. sonra bir baktım aslında olay sevgi değildi. gerçekten sexti. ten uyumumuz harikaydi. istediğimiz şeyleri yapabiliyorduk. ne zaman istersen bahane bulup görüşüyorduk. sonra ben kabullendiğimde karşı tarafda duygu degisimi olmuştu. o aşık olduğunu beni sevdiğini sanıyordu. 5 yıl boyunca fuckbuddy olarak ilişkimiz oldu. bir kere bile onu sevdiğimi söylemedim çünkü gerçekten hiç umursamıyordum onu. sadece işten çıktıktan sonra seviselim sabah ise gidelim modundaydim. aldığım zevk de sanırım bundandı. ayrıca belki biraz komik olacak ama onun duygularını bilip duygusuz bir sekilde takılmak benim için harika bir duyguydu çünkü daha çok zevk alıyordum.

Bir cevap bırakın