seks isteyen kız bunu nasıl belli eder

Soru

Mrb aracımla şehirler arası taşımacılık işleri yapıyorum yolda sıkça otostop çeken kızlarla karşılaşıyorum bazıları çok işveli cilveli oynak oluyor. öyle görünce cinsellik yaşamak istediğini düşünüyorum, arkadaşımla konuşuyorduk ne malsın kız sana yazmış işte anlamadın mı, onca iş atmış sen bişi yapamamışsın diyor. kızın halinden belli olur, istediğini söylemez ama kendini belli eder diyor. cidden böyle bir şey oluyor mu bunu anlamak mümkün mü, ya yanlış anlarsam sonra sapık yaftası yersem ?

Cevaplar ( 4 )

  1. o tür kızlara bulaşma kral en iyi ihtimal hpv+ kaparsın. bildiğim kadarıyla şuan kesin bir tedavisi yok sadece ilaç veriyorlar diye biliyorum. sen düzgün bir ilişki kurmaya çalış sağlıklı olur en azından.

  2. ne işin var otobna kenarındaki abalalarla, başına bela arıyorsun yoktan yere. tamam haber izlemiyorsun hiçmi sosyal medyada çıkan bir sürü dolandırılma gasp vakalrına santaj vakalarına rast gelmiyorsun. yollu gibi görünür görüntünü çeker sapık vard iye bağırır, çu kadar para vermezsen polise giderim der, yolda biyerde inersin kızla gidersin 3 tane adam çıkar paranı alırlar birde sopa yersin kimseye anlatamazsın, daha kötüsü bununla kalmayabilir, ava giderken avlanmak deyimi gerçek olur bu 3 adam üstünden geçer görüsün. bunlar sadece sıkça gördüğüm birkaç tanesi. daha beter neler var, bırak yolda gördüğünü almayı, selam bile verme delimisin. hem aracın senin ekmek teknen ordan para kazanıp yemek yiyorsun, pis işlere ne diye bulaştırıp zebil ediyorsun. yapmayın akıllanın. birde o arkadaşınla muhabbeti görüşmeyi kes bence, seni yanlış işlere yönlendiriyor.

  3. evli iseniz adam gibi yolunuza gidin gelin işinize bakın, evli değilseniz adam gibi arayışa çıkın, hanım hanımcık bir kız bulup evlenin. böyle otoban kenarından kız çevirmekle almakla iş pişirmekle olmaz. uğraştığınız işler akılı selim şeyler değil.

  4. Bu ne sacma sapan düsuncelerdir. Sadece yolda değil başka yerlerde ki kızlarda öyle savranabilir ama onun derdi yataga atılmak degil karakter meseledir. Her insan bir olmayabilir, bazılari rahat bazilari kasıntıdır. Bir gün sapık damgasini bi yerde yer polisle uğrasirsin haberin olsun. Kadinlara öncelik olarak cinsel obje gözuyle bakildigi icin rahat rahat tanımadigim biriyle konusamiyorum bile

Bir cevap bırakın