sanal seks yapmak gerçeğine göre daha zevkli

Soru

selamlar, ben ve sevgilim tanıştığımızda farklı şehirlerdeydik aramızda bayağı bir mesafe vardı. bu süreçte hep telefonla görüntülü görüştük 5-6 defada beni görmeye gelmişti ama bunlar dışarıda günlük görüşmeden ibaretti. cinsel isteğimizi bastırmak için görüntülü sanal seks yapıyorduk bir birimizle görüşürken bir yandan da her ikimizde elle tatmin yapıyordu. hep gerçek bir ilişkinin hayalini kurduk muhteşem bir deneyim yaşayacağımızı düşündük. sonrasında sevgilim benim olduğum şehirde iş bulup buraya taşındı. iki haftalık zorlu taşına sürecinden sonra baş başa kalabildik ama yaşadığımız ilk deneyim çok vasattı aşırı heyecanlıydık. önemsemedim bir süre sonra yine aynı benzer şeyler yaşandı neredeyse ben hiç zevk alamadım o hiç bir şey beceremedi. sonra bir birimizi suçladın sen öyle yapınca bende böyle oldum gibisinden bahaneler. 3 deneyimimizde benim canım fazlasıyla acıdı oda gerilip sinirlendi bi daha seks yapmayalım madem dedi. sanal olarak belki 20 defa yaşamışızdır, hepsinde çok zevk aldık aksine gerçek seksten soğuduk. tüm bunlar neden oluyor, eksik olan ney ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Aslında yeni dünyanın genel sorunu bu herkes her konuda pratikte simülasyonda alleme ama uygulamada fıss bir çoğu 😀😀 Konuşarak birbirinizi dinleyerek tecrübe kazanırsınız ilerleyen zamanlarda ki denemelerde daha zevkli anlar yaşarsınız

 2. 2

  sanal yaparken kendini tatmin etmeye odaklanırsın, kendi alacağın hazzı en iyi şekilde bildiğin için ona göre kendini yormadan en çılgın hayallerle fantazilerle kendini doyurursun. tabi iş gerçeğe gelince kolaya alışmışsın kendin bencil alışmışsın bireysel alışmışsın. gerçek sekste olay kendini değil partnerini tatmni etmektir. sen kendini düşünürsen partnerin haz alamaz, alamayınca da sana olumlu dönüş yapmaz, sende olumlu dönüş göremeyince dikkatin dağılır demoralize olursun. yapmaya çalıştıklarını yapmazsın, teori ile pratik bir değil. haylalinde kızı amuda kaldırıp uçuk kaçık pozisyonlarda yapmak vardır, ama iş gerçeğe gelince düşündüklerinin 10 da birini beceremezsin, pozisyon zordur efor sart etmek gerekir, üstelik o posizyon senin hayal ettiğin kadar çok zevk vermez. anlayacağın evdeki hesap çarşıya uymaz geriye filende eksiklerle dönersin. bu sitede en çok tekrar edilen şey kendiniz yanlış alıştırmayın. işte bak yanlış bir cinselliğe alışmışsın şimdi gerçeğinde bocalıyor başarısız oluyorsun.

  • 6

   sanal seks çok sıkıcı değilmi, birkaç kere denedim beni bezdirdi bi daha da yapmadım..

 3. 10

  az önce bir soru vardı yastıkla sürtünerek tatmin oluyorm diyordu, sizdede benzer bir durum var. kendinizi yanlış alıştırıyorsunuz. cinselliğe yanlış şekilde öğretiyorsunuz. sonra gerçek seks deneyiminde hiç birşey düşündüğünüz gibi çıkmayınca cinsellikte beklediğinizi bulamıyorsunuz. bu tür şeyler kötü zararlı alışkanlık oluyor. bir süre sanal falan hiç ypamayın mastürbasyon bile yapmayın. sonra her şeye birlikte 0 dan yeni öğreniyormuşsunuz gibi acemice başlayın. o bildiklerinizi unutun normal şekilde cinselliğe odaklanın, herşeyi bir kerede çözeceğiz diye uğraşmayın aşama aşama ilerleyin. zamanla gerçek cinslelik deneyimine alışır düzeni sağlarsınız. şunu unutmayın eski alışkanlığı tek etmek zordur, bunun için iradeli kararlı olmalısınız.

 4. 3

  Muhtemelern klitoris üzerinden uyarılmaya alıştın diğer türlü sanal seksi reele kimse tercih etmez

 5. 4

  araba sürme oyunlarında güzel sürüp, arabanın direksiyonuna geçince yapamıyorum gibi bir soru olmuş. hayat oyunlardaki gidi değil malesef. gerçek hayatta, gerçek insanlarla, olması gerektiği gibi yapın yapacağınızı.

Bir cevap bırakın