rüyada boşaldığıma hiç meni gelmiyor

Soru

Merhaba. Hemcinslerimden duyduğum kadarıyla çoğu rüyalandığı zaman boşaldığını söylüyor. Hatta internette de okudum. Sabah iç çamaşırlarının ıslak olduğunu görüyorlarmış ama ben 26 yıldır hiç rüyalanırken boşalmadım. Uyanırken zevk alarak uyanıyorum ve boşalıyorum ama meni gelmiyor. Bu sadece rüyalanırken oluyor. Bu bir hastalık ya da sorun mu? Yanıtlarsanız sevinirim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  merhaba, net konuşmak için bu durumun bir uzman tarafından muayene ile incelenmesi tetkik edilmesi gerekir. internetten sorarak cevap bulmanız zor. yine ihtimal olarak olası durumlar meni çıkmaması 4 nedenle olabilir. birincisi meninin mesaneye geri kaçması ve ikincisi meni kanallarının kasılmaması ve salgı yapmaması, yani çalışmaması sonrasında üçüncü ihtimal meni kanallarında tıkanıklık ve son olarak dördüncü ihtimal sinirsel refleks yani boşaldığını sanıyorsunuz ama aslında boşalmıyorsunuz, bu durumda gözün seğirmesine benziyor, siz yapmıyorsunuz istem dışı kaslarınız hareket ediyor. sizin gece boşalma dediğinizde böyle olabilir, kaslar istem dışı tepki hareketi yapıyordur ama aslında bu bir boşalma değildir siz öyle olduğunu sanarsınız haliyle meni çıkmayacaktır. tabi yazdığımız tüm bunlar varsayım. dediklerimizin hiç biride olmayabilir, en iyi çözüm dediğimiz gibi bir doktora uzmana başvurmaktır.

 2. 3

  18 yaşındayım bende bazen sabahları penis kalkık uyanıyorum bakıyorum çamaşırım biraz ıslanmış gece farektmeden mi boşalıyorum ondanmı oluyor acaba

 3. 3

  mastürbasyondan nasıl daha fazla zevk alabilirim? onunla seks yapmak için yapay bir vajinayı nasıl edinebilirim?

 4. 2

  bâzen erotik rüya görülmesine rağmen erkek boşalmaz bende de oluyor bu. o sırada erkeğin çişi gelmiş ve ondan çıkmıyor olabilir. normal bir durum. illa hastalık diyemeyiz. birçok kişide olur bu. sorulması güzel olmuş.

Bir cevap bırakın