sevgilim 69 pozisyonunda iğreniyor

Soru

merhaba oral seks hastası bir erkeğim. sevgilimle sadece oral veya anal olarak sevişiyoruz. Vajinal olarak sevişmeyi sevgilim istemeği için yapmıyoruz. Sevgilim sadece popodan zevk alıyor. Sevişmeye başlamadan önce ısınma turları için öpüşüyoruz birbirimizin erojen yerlerini dokunarak uyarıyoruz. Sevgilim penisimi emmekten ağzına almaktan iğreniyor. Vajinasını yalamamı istiyor fakat penisimi yalamadığı için 69 pozisyonunu istemiyor. Bende artık sadece onu yalamaktan ve analdan ilişkiye girmekten sıkılıyorum. Hep aynı şey. Morelim bozuluyor sevişmeye devam etmek istemiyorum. Dediğim gibi oral seksi çok seviyorum ama sevgilim reddediyor. Onu oral seks yapmaya ve 69 pozisyonunu yapmaya nasıl ikna edebilirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 6

    merhaba, her şey beklediğimiz gibi ilerlemez. bazen çiftler birbirlerinde gördükleri şeyleri takıntı yapabilirler. bazen bilinç altındaki dürtüler sebebi ile bazı eylemleri yapmayı hoş görmez ve reddederler. bu tip durumlarda zorlamak tam tersine travmatolojik sonuçlara neden olur. bu durumda işini içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. genelde bayanlar vajinal yapmayı ve anal yapmamayı tercih ederler ama sizde tam tersi bir burum olmuş. bu meselede gebe kalma korkusu, hijyen bakteri endişesi yada başka bir etkende olabilir. siz aslında onu neyin bu kadar etkilediğini neden istemediğini bulmaya çalışın. sebebini bulunca çözümünü aramak daha kolay olacaktır. şimdi nasıl ikna edeceğinizi değil neden istemediğini uygun bir zamanda uygun bir konuşma tarzı ile ona sorun. ısrarcı olmayın, dolaylı konuşun direkt onu işaret etmeyin, açılmasını kendini anlatmasını sağlayın. cinsellikle ilgili başka bir konudan başlayıp oraya gelin yavaş yavaş, cevaplarını iyi dinleyin analiz edin. cevabına hemen cevap katmayın savunmaya açıklamaya geçmeyin o kendini anlatsın. sebebini öğrenince zaten sorunu çözmeniz kolaylaşır. gerisi de siz hiç zorlamadan kendiliğinden gelir. yine olursa bir gelişme buraya yazarsanız cevaplamaya çalışırız.

  2. 4

    bence sevgiliniz çok şey kaçırıyor sonra kaçırdıkları için pişman olacak eski sevgilmle bakireyken 69 yapardık vajinamı yalarken penisini boğazıma kadar sokardı zevkten titrerdim gerçi anlaşamadık ayrıldık ya umarım beklediğim gibi yeni birini bulurum

Bir cevap bırakın