azda yapılsa anal mast ile anüste genişleme olur mu

Soru

herkese selamlar. ben 2 ayda bir ya da bazen daha uzun sürelerde anal mastürbasyon yapıyorum. dildo benzeri oyuncakla kayganlaştırıcı eşliğinde prostat orgazmı yaşıyorum ama ayna karşısında kalça yanaklarımı aralayıp baktığımda anüs deliğimin genişlediğini görüyorum. gaz çıkışıyla baya açılıp kapanıyor. büzüşük durmuyor. sonra kapanıyor ama bu şekilde çok genişlemesi beni düşündürüyor. sık yapmamama rağmen (anal mastı) neden anal genişleme oluştu? bunu çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  azda yapsan arada bir de yapsan anüste açılma ve genişleme olur, çünkü sistemin çalışma ilkesine ters hareket ediyorsun. sistem içeriden dışarıya çalışır ama sen anal mast yaparken dışarıdan içeriye zorladığın için tahribat oluyor. hem normalde lavaboda işin birkaç dakikada biterken anal mast yaparken anüsü uzun süre dakikalarca dolduruyorsun ve esnetiyorsun buda gevşemeye sebep oluyor.

 2. 2

  anal mast falan bir erkek için çokta doğru şeyler değil bence, az falan derken bir bakmışsın bağımlısı olmuş hiç tanımadığın gaylarla ilişki yaşıyorsun, tehlikeli yani. @cd-belgin tespiti mantıklı tersten zorlayınca açılma oluyordur.

 3. 2

  kadın yada erkek fark etmiyor, ters ilişki olsun veya penis yerine bir nesne kullanılsın sonuçta anüs yalnış yönde zorlandığı için yapısı bozuluyor. bir diğer faktör de yaşlandıkça vücudun kendini bırkaması gevşemesi, bu durumda hiç bir şey yapmıyor olsanız da yine bir miktar genişleme olacaktır.

 4. 2

  anal zevk için girip çıkmak yerine, gerekli hijyeni sağlayıp yalanmasından yanayım. hem partnere de çok zevk veriyor hem genişleme olayı olmuyor.

 5. 4

  sahsen yillardan bderi yapiyorum o konu hakkinda icin rahat olsun ama önce yapman gereken kendini rahatlatmak ve anüs bölgeni gevsetmek asla daha gevsemeden dildo sokma kaslara zarar verebilirsin ama rahatladiktan sonra sorun olmuyo cünkü anüs bölgesi gevseyebilen ve gerektiginde bir dildodan cok dahafazla acilabilen bir yer yani düzgün yaparsan sorun olmaz

Bir cevap bırakın