peniste seyrime kalp atışı gibi

Soru

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Ben bu aralar kötü günler geçiriyorum. İki gün önce biraz kafam dağılsın diye mastürbasyon yaptım. Ama sonrasında penisimde acı, ağrı oldu ardından penisimde seyrime başladı. Penisim kalp atar gibi atıyor. 5 gün oldu hala seyrine devam ediyor ve dokununca acıyor. Sizce zamanamı bırakayım yoksa doktoramı gideyim ? Yani bu tür olaylar ciddi problemlere yol açabilir mi. Başıma hiç gelmedi bilgi verirseniz sevinirim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Bir problem olmus olabilir yani hala devam etmesi normal degil

  • 2

   Valla bende korkuyorum. Yırtık falanmi oldu diye. Türkiye bu insan kimseye de anlatamiyor.

 2. 2

  merhaba, genelde bu durumlar için kesin bir tanı koymak mümkün değil, bunun için doktor yardımı almanız daha mantıklı. vitamin ve mineral eksikliği, damar sertleşmesi, damar hasarı, damalarda bölgesel daralmalar yada zayıflayan noktalarda olabilir, ilk akla gelen bunlar. bazı kişilerde bu durum normalde olabiliyor ancak dediğimiz gibi doktor muayenesi sonucu bir sorun var mı, yok mu bu şekilde anlaşılabilir. sağlık için doktora gitmekten çekinmeyin, utanmayın.

 3. 2

  aynı durum yıllar önce bendede oldu 10 cn sürüp duruyor birkaç dk sonra yine oluyordu o ara psikolojim köydü antidepresan kullanıyordum doktor strese ve ilaç kullanımına bağlı olabilir dedi ilaç kullanımı azalınca geçti. birde kafaya taktıkça düşündükçe daha çok oluyordu

Bir cevap bırakın