Kızım ama penisim olsun istiyorum

Soru

ben erkek mastubasyon pornolarını izlemeyi seven adeta bu tarz videoların müpletası sayılabilecek kadar çok seviyorum. Hatta o videoları izlerken penisim olduğunu hissediyorum/istiyorum. Onu tutup elimle boşaltmak istiyorum ama bir erkeğin değil kendi vücudumdakini. Sizce benim cinsel eğilim problemim var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  merhaba, bu biraz kişinin kendi benliği genetiği ile ilgili. ruhunuzda biraz fazlaca erkeksilik var. nasıl bazı erkeklerde bayansı bir taraf olabiliyorsa aynı şekilde bayanlarda da erkeksi bir taraf olabiliyor. bu bayansı erkekler vajinam olsun içine giren penisi hissedeyim istiyor, tam tersinde bayan da sizin gibi penisim olsun vajina içine girsin diye his oluyor. bu kişilerde empati yeteneği karşı tarafı anlayabilme hissi çok güçlü oluyor. cinsellikte bu ruh hali ile her iki tarafında hazzını alabiliyorlar. üstelik cinsellikte hangi rolde olursa olsun çok iyi bir performans sergiliyorlar. 10 yıllardır bu bir bozukluk mu yoksa azda olsa bu tip insanlarda gayet normal olabilir mi diye tartışılıyor. net bir cevap yok. düşünceleri ve hormonları etkileyen baskılayıcı ilaçlarla denemeler yapılsa da bu tip düşüncelerde bir azalma sağlanamamıştır. tabi yine cinsel yönelim ve eğilim problemleri de olası birer ihtimal. durum ne olursa olsun asıl mesela kontrolü kaybetmemek. düşüncelerin esiri olmamak. hayatı düşüncelerin yönetmesine izin vermemek gerek. bu uğurda çılgın istek ve eylemlere girişmemek. vücudunuzu ve kendinizi daha iyi tanıyın, vajinanıza biraz daha fazla değer verin, sevin okşayın onunla mutlu olun, penis hayalinizde bir fantazi olarak kalsın, haz noktalarınız keşfederek bunları kullanın. illa penis ise mesele alın bir takma realisik penis onunla fantazi yapın. ama unutmayın günün sonunda vajınayı mutlu edin.

 2. 5

  slm istanbulda yaşıyorum arkadaşım yok lezbiyenim bu arada tanışmak istermisin ama bana bir şans ver hayalimdeki şeyleri yazmışsın en azından biraz olsun seninle konuşmak istiyorum

 3. 2

  zaman kötü kolla dötü bu kız fenaaa

 4. 2

  bence bir arkadaş edinebilirsin onu izleyebilirsin bu sayede belki daha güzel olabilir..

 5. 2

  biyonik penis diye birşey var, penisini kaybedene takılıyor ve penisini kaybeden kişi tekrar penise kavuşuyor, bir kız penis yaptırmak isterse bunu kadına yaparlar mı, bu konu da bilgim yok. lakin kişi kadın ise o penise sahip olmak istese bile ben ona tavsiye etmem. umarım bu amacına sahip olursan travesti olmayan düz erkekle evlenmezsin, bir erkeğin böyle kadına sahip olmasını istemem o açıdan.

Bir cevap bırakın