büyük ama yamuk penis tedavi

Soru

slmlar, ben 26 yaşındayım, penisim 20 cm kocaman bir muz gibi ama sol tarafa doğru aşırı şekilde yamuk. nerdeyse ergenlikten beri her gün bunun için endişelendim ama utandığım için bir şey yapmadım. yıllar geçtikçe çok daha fazla yamuldu. düzelir belki diye 1 yıldır falan boxer giymiyorum slip kullanıyorum, penisi de ters yöne sağa doğru yatırıyorum ama gün içinde fark etmeden yine sola kayıyor, yamuk durdukça daha da yamuluyor gibime geliyor. çok moralim bozuk, internette birkaç kere görüntülü görüşme yaptım en son kızın birisi ne bu kanca mı dedi beni daha çok gıcık etti. psikolojim dipte penisi kesip atasım geliyor. internette okudum ama tedavi bulamadım, böylemi kalacak, hadi kalsa iyide daha da yamulursa ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  üroloji doktoruna uğra utanma her bir şeyi söyle varsa bir hal çare hastanede olur onun dışında ne araç gereç ne ilaç pek sanmıyorum duymadım da üstelik

 2. 1

  eğer yapısal bir durum değilse penisteki eğrilik peyronie hastalığına işaret edebilir. peyronie’de eğrilik olduğu tarafta penis şaftı üstünde plak yapıları oluşur. penis sertleştiği zaman plak üzerinden eğrilmeye başlar. penis sönükken bu eğrilik olmayabilir. bu rahatsızlık genelde zorlayıcı ilişki, mastürbasyon gibi eylemlerden sonra penis dokusunda bozulmalar meydana gelmesiyle ortaya çıkar ve buradaki doku fibröz dokuya dönüşerek plaklar meydana getirebilir. sonuç olarak bir üroloji uzmanına muayene olun. gerekli tektikleri yapar.

 3. 1

  bilader bekleme yapma doktora git bi göster, uzman kişi anlar birşey yapılabilir mi, ilerlemesi devam eder mi, durdurmak için yada düzeltmek için ne gibi tedaviler uygulanabilir sana söyler. sen yıllarca erteleyerek büyük hata yapmışsın, belki daha ergenlik döneminde utanmasan doktora gitsen önleyici tedavilerle büyük oranda düzelme olurdu. yaş 26 olmuş gelişim durmuş, bu saaten sonra da ne kadar düzelir bilinmez.

 4. 1

  bu zamana kadar en zevk aldığım penis senin anlattığın gibi büyük ve yamuk penisli sevgilimindi. acıtıyodu ama aşırı zevk veriyodu. üzülceğin bişey değil bence bu.

  • 2

   afferin kız sana en güzel cevabı yazdın, gençlerin böyle morale ve biraz gaza ihtiyaçları var, tebrikler. yanlız bu durum öyle yalandan da olsa gaz verilecek bir şey değil, penis işlevini yitirmeden arkadaş gitsin tedavi yollarını arasın. sen öyle dedin diye şimdi tamam ya gerk yokmuş kızlar zaten böyle beyeniyormuş sanar ihmal eder doktora gitmeyi vebali sana kalır. neymiş, aşağılamak kadar yalandan gaz vermekte kötüymüş, lütfen bunun bilincinde olalım, derdi olan insanlara kötülük yapmayalım.

Bir cevap bırakın