peging fantazisi yapma konusunda kızların düşünceleri

Soru

Pegging yapmayı düşünen kızlar var mı ? Merak ettiğim için soruyorum. Bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Deneyeniniz varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 1

  takma penisle bir erkeği becermek eğlanceli en güzel tarafı ise elinde çift taraflı strapon varsa eğlence ikiye katalanır bu strapon titreşimli ise zevk yüze katlanır

  • 3

   harika bir şey siz yapıyorsunuz galiba çok şanslısınız evlisiniz galiba

 2. 2

  pegging herkese uymaz kadın için seks güzelce yatağa uzanıp adam işini bitirsin gitsin havasında erkekte kı**m acır popoma birşey sokturmam yaptırırsam hem ben erkeğim bozar beni düşüncesinde olabilir

 3. 3

  kızlar bu konudan pek hoşlanmıyor. bazıları için kalıplaşmış erkek profili böyle şeyler yapmaz. herkes kendine göre haklı herkes kendine uyanı tercih etmekte de haklı.

 4. 4

  bu düşünceler özeldir, kimse gelipte burada özle düşüncelerini hislerini size anlatmaz. keşfetmek istiyorsanız uygun partner bulup yaşayıp deneyimleyeceksiniz. yanlız dikkat edin bu tür fantaziler bağımlılık yapar sonra tekrar tekrar istersiniz. eğer bunu yapmak size erkekliğinizi kaybettirecekse hiç yapmayın. üstelik bu konuda sitede pek çok yazılmış yazı hatta bir makale bile var biraz okuyabilirsiniz. bir de çok geniş alanda bir soru ney bilmek istiyor merak ediyorsanız tam olarak sormanız lazım. kimse gelipte dünyanın başından sonuna gelişmini anlatmaz. eğer detay yoksa soru içinde genelleme ve yuvarlama yapılmışsa buradaki asıl soru ne istediğimi bilmiyorum siz birşey önerin bana demektir.

 5. 3

  kızlar bunu yapmaktan pek hoşlanmıyorlar ama erkekler bunu yaptırmaktan epey zevk alıyorlar. aslında olay sadece pegging yaptıracak bir bayan bulmak değil. illa bu fantazi bir bayanla yapılacak diye birşey yok. prostat uyarımı evde tek başınıza bir dildo ile oynayarak bile yapılabilir. üstelik kontrol sizde olduğu için kendi haz noktalarınız iyi keşfederek çok daha fazla zevk alabilirsiniz. acemice daha önce hiç anal deneyiminiz olmadan bir bayana pegging yaptırmaya kalkarsanız en iyi ihtimalle canınız çok yanacak ve hiç birşeyin hayal ettiğiniz gibi olmadığını anlayacaksınız. yani deneyecekseniz bile bayanı yönlendirebilecek yeterlilikte olmalısınız. önce alın vantuzlu bir dildo, yanına da kaliteli kaydırıc jel kendi kendinize oynaşarak deneyim kazanın. ek olarak bu fantazide penis kilidi kullanmak zevkin çok daha yüksek olmasını sağlıyor. eğer ilginizi çekerse penis kilidi takıp bu şekilde deneyin, penise dokunmadan dildo ile pasif rolde boşlamanın hazzı başka.

 6. 4

  yapacak kız bulursan yaptır, yoksa travo bulursun ona yaptırırsın hiç olmazsa gay kankan varsa onunla yaparsın. bazı kizlar korkuyor yapmaktan. bide penis kilidiyle efsane zevkli oluyor. boşalmak istiyorsun zevke gelmişsin boşalamıyorsun daha pis istekleniyorsun, denemen lazım.

Bir cevap bırakın