pegging yada strapon hakkında ne düşünüyorsunuz

Soru

Merhaba, pegging hakkında günümüzde bireyler ne düşünüyor? Siz ne düşünüyorsunuz? Çünkü eskiden baya olumsuz bakılıyordu özellikle kadınlar tarafından. Şu an ne durumdayız diye merak ettim açıkcası ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  pek değişen bir şey yok, herkes tarafını çoktan seçmiş, statüko bizim değişmez gerçeğimiz, herkes doğuştan ezberci, böyle bir alternatif varmış acaba nasıldır diye denemek bizim genetiğimizde yok 🙂 analyacağınız kimin ne düşündüğünün bir önemi yok, siz seviyorsanız ne güzel, sevmiyorsanızda yapacak bişi yok denir.

  • 6

   Ben baya seviyorum ve kimsenin düşünceleri umurumda değil ama durum böyle olunca partner bulmak zorlaşıyor derdim bu 😅

 2. 4

  Ben heyecan verici buluyorum. Ancak Tahirin dediği gibi partner bulmak zor.

 3. 7

  Yatak odasında renklilik olması her zaman çok değerlidir. Pegging bu renkliliğin en cümbüşlü olanıdır. Bu uygulamayı sevmekten ziyade hissetmek çok önemli. Tam teslimiyet var. Çaresizce partnerinizin önündesiniz ve merhamete ihtiyacınız var.

 4. 1

  Merhaba klasik olucak ama gay değilim. Erkeklerden de hoşlanmıyorum sadece güzel bakımlı travestiler hoşuma gidiyor bide strapon kullanan bayanlar. Bugüne kadar bu fantaziyi yasamadım ama artık yaşamak istiyorum. Kafamdan silmeye çalıştım ama olmadı artık galiba bunu yaşamam lazım. Bu işi yapan kimler var neler tavsiye edersiniz

  • 2

   bence böyle şeylerden uzak durun, eğer iradeniz zayıfsa ipin ucunu kaçırmanız muhtemel. bir arkadaşa bakıp çıkacağım durumu mümkün değil. bi kere adımınızı attınız mı içeride rehin kalabilirsiniz. şahsi tavsiyem tabi keyfiniz bilir hayat sizin.

 5. 7

  dar kalıplaşmış bir bakış açısıyla değil doğru karar vererek deneyimledim gayet mutluyum olumsuz yanı ve düşüncem yok

 6. 3

  pegging e olan ilgimden dolayı popomu ve anüsün etrafını traşlıyorum

 7. 4

  herkes bu fantazilerden anlamaz, sıradan kişiler için biraz fazla gelebilir. insanların bakış açısı önemli, temelde sapkınlık olarak değerlendirilir. kimilerine göre sadece farklı zevk arayışından ibaret diye düşünülür. ancak kadınların çoğunun bu gibi fantazilere yaklaşımı aşırı olumsuzdur. böyle şeyler isteyen bir erkeğin yumuşak olduğunu, erkekliğinin yetersiz olduğunu düşünürler ve böyle bir erkekle birliktelik sürdürmek istemezler.

 8. 2

  erkeklik doğama ters. sekste eşyaya yer vermem. kendim için diyorum

 9. 1

  denemeyi çok istiyorum ama sanırım çoğu kadın ters düşünüyor strapon takacak bir partner bulamadım 🙁

Bir cevap bırakın