pegging hikaye deneyim kız arkadaşıma anlattım

Soru

arkadaşlar 2 yıldır 40 yaşındaki sevgilimle cinsel birliktelik yaşıyoruz. Duygusal bir ilişkimiz yok . Geçenlerde aşırı derecede seks hikayesi dinlemeyi seven evli bir kız arkadaşımla buluştuk. malum yakın arkadaşım olduğu için benim durumdan haberdar. Eeee nasıl gidiyor geceler sıcak ve hareketli mi gibi ağzımdan laf almaya çalışıyor. Bende ona pegging hikayemi anlattım. O beni değil ben onu beceriyorum. İlk günden beridir böyle dedim. O da heyecanla dinledi. O heyecanlandıkça bende uydurdum. Adamı şöyle becerdim böyle becerdim adam beni hediyelere falan boğdu memnun kaldığı için falan anlattım. şimdi tutturdu nasıl yapıyorsun ne yapmam lazım, bende yapmayı denesem bizim adam kızar mı acaba, her erkekte işe yarıyor mu hoşuna gidiyor mu, ya yanlış bişi yaparsam canını acıtırsam gibi sorulara boğdu beni. bizim diyaloğumuz farklı ilişkide konuşmaktan yanayız. kendi içimizde paylaşarak ilerliyoruz. arkadaşım denemek istiyor bende ne yapsın tavsiyede bulunamıyorum. konuyu bilenler varsa ilk defa deneyecekler için ilk başlangıç tavsiyeleri önerebilir mi, bunları arkadaşıma ileteceğim. tşkler.

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    kesinlikle büyük bir dildoyla başlamasın. önce kayganlaştırıcı ile parmak sokarak başlasın. sonra biraz 2 parmak 3 parmak derken dildoya yavaş yavaş sıra gelecek. her zaman kayganlastırıcı kullansın. sakın tükürük ile kayganlastırmaya çalışmayın. çabuk kurur. kuruyunca acıtır. başka soru varsa yardımcı olabilirim.

  2. 3

    nispeten ince küçük anal uyarım maksatlı başlangıç seviyesi fantaziler ile başlayın. bu konuda @toprak haklı, bazı şeyleri aştıktan sonra dozu biraz yükseltebilirsiniz. birde tam bir cinsellik başlamayın en başta sadece alıştırma yokunma uyarma gibi oyular oynayın. bir kerede olacak iş değil, alıştırarak olur ancak.

  3. 3

    bence bu seksin tabiatına aykırı. bırakın erkek erkekliğini kadın kadınlığını yapsın.

Bir cevap bırakın