femdom hakkında toplumun düşünceleri neler

Soru

femdom hakkındaki düşünceleriniz neler? bilmeyenler için femdom, ilişkide kadının baskın olması demek. tabi ki bu düşünce, toplumumuzun ata erkil düşünce yapısına uymadığının farkındayım. o yüzden bir tabu gibi pek söylenmiyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  genelde seninde dediğin gibi topluma uymuyor, erkeğin erkil olması kadının pasif olası bekleniyor. bu gibi fantazileri olan çifter de haliyle fantazilerini 4 duvar arasında gizli kendi içlerinde yaşıyorlar. bazılarının gizli simgeleri var, misal erkeğin boynuna taktiği üzerinde fark etmeyeceğiniz desen olan kolye, kadının bileğine taktığı aksesuar gibi görünen anahtarlı bileklik, belki kelepçe şeklinde bir küpe, belki bileğinde bir yerde bir dövme, en çok yapılanı erkeğe penis kilidi takıp işe öyle gönderme. gibi farklı bir çok simge kullanabiliyorlar.

  • 3

   bu bileklik ve kolye olayını ilk defa duydum. biraz açıklarmısın? yorumun için teşekkür ederim

 2. 5

  ya ben bu şeylerin çoğundan anlamıyorum, karmaşık şeyler. seks dediğin tek tip bildiğimiz seks işte. femdom memdom dominant filan çok fark yaratan ne var bunlarda. yemek olsa tadı tuzu başka diyeceğim. sonuçta seketen alınan zevk değişiyormu, nasıl soktuğun çıkardığın hep aynı şey değilmi ?

  • 4

   bu fantezide bazen hiç sex olmuyor. yinede yorumun için teşekkür ederim.

 3. 5

  evin reisi erkektir o yüzden pozisyonu da erkek belirler 🙂 porno filmlerde hatta gerçek hayatta bile daha çok erkeğin istediği pozisyon olur. lakin erkek kıza sorarak onun daha çok zevk aldığı pozisyonları sorabilir. kızların da canı yanıyorsa orgazm taklidi yapmasına gerek yok.

 4. 3

  açıkçası uzun zamandır aradığım fakat ulaşamadığım bir fantazi 🙂

 5. 1

  femdom ilişki gayet güzel ben çok zevk alıyorum yatakta kadının yönetmesi beni rahatlatıyor. çünkü kadınlar zevk almayı biliyor tadını çıkara çıkara yapıyor ve daha rahatlar.

Bir cevap bırakın