partnerimle cinsel ilişki sonrası idrar yaparken yanma

Soru

merhabalar, benim gibi başına gelen oldu mu bilmiyorum partnerimle cinsel ilişki sonrası birkaç gündür idrar yaparken yanma hissi oluyor başka bir sebebi mi olabilir mi korunmasız ilişkiden mi kaynaklanıyor partnerim kişisel temizliğine oldukça dikkat eden biri, acaba neden kaynaklanıyor bu sorun ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  muhtemelen partnerinde idrar yolları enfeksiyonu olabilir, ilişki yaşadıkçada sana bulaşıyordur. eğer böyle bir durum varsa partnerin tedavi olmadan kendiliğindne geçmez. kan ve israr testi yaptırsın varsa zaten enfeksiyon çıkacaktır. buna göre antibiyotik verirler. sizde de varsa aynı tedavi sizede gerekir yoksa bir birinize tekrr bulaştırabilrisiniz. bunun dışında farklı enfeksiyonlarda olası, belkide hiç bir şey yoktur biraz fazla zorlamışsınızdır. yine ihmal etmeyin birlikte bir doktora gidin.

 2. 6

  benim de oluyor ama genelde oral seks yaptıktan sonra. eşim sakso çekmeyi çok seviyor ben de hayır diyemiyorum.

 3. 3

  bence en garantili olan bir dahiliye doktoruna gidin. muhtemelen idrar tahlili ister. bir şey varsa o da sonuçta ortaya çıkar.

 4. 4

  düşününce 2 ihtimal akla geliyor, ilki zorlamış tahriş etmişsindir, diğer ihtimal de arkadaşların dediği gibi mantar ve viral enfeksiyon gibi sorunlar. çok sık oluyorsa bu durum doktora gitmek faydalı olacaktır. yoksa idrar yolu enfeksiyonu erkek üreme sistemi için çok zararlıdır. testislere kadar inebilir, orada yerleşip enfeksiyona yol açar ve erkeklik işlevlerinin bozulmasına kaybına kadar giden hasarlar oluşturabilir. bazen basit diye düşündüğümüz şeylerden hiç beklemediğimiz sorunlar ortaya çıkabilir. arkadaşların dediği gibi varsa bir şüphe gidin baktırın kafanız rahat olsun.

 5. 6

  eğer ki defalarca ereksiyon yaşayıp bosaldiysaniz sonunda bazen bu olabiliyor. bu durum hep tekrar ediyorsa bir doktora görünmeniz gerekir. ama çok nadir oluyorsa normal birşey olarakta görülebilir belki.

Bir cevap bırakın