penis başında iki tane beyaz leke ne olabilir

Soru

merhabalar, dün banyo yaparken penisimin başında iki tane beyaz leke fark ettim. hiçbir ağrı sızı yok. yan yana olacak şekilde beyaz 1 cm çapında izler. acaba bunun sebebini bilenler veya bu durumu yaşayanlar var mı ? cevaplarsanız sevinirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba, genelde bu tür soruları internetten cevaplamak zor. bazen sıkışma ezilme kaynaklı, bazen havasızlıktan, bazen mantar, bazen bakteriyel, bazen alerjik anlık reaksiyonlar, kimi zaman ise geçmişte yaşanılan bir ilişkiden kapılan hastalık uzun zaman sonra ortaya çıkabiliyor. açıkçası uzman bir doktor görmeden nedir, neden odu, nasıl geçer söylemek imkansız. zaten bununla ilgili bir şey söyleyenler de ancak uydurma sallama dediğimiz cevaplar yazacaklardır. bunlarında size bir faydası olmaz. en iyisi bir süre bekleyin, geçmiyorsa o zaman doktora gitmeyi değerlendirin.

  2. şunu anlamıyorum, neden insanlar sorunlarını çözmek için doktora uzmana gitmiyorda internete geliyor. oturdukları yerden internette yazılan saçma cevaplarla sorunları çözülecek mi sanıyorlar. aksine zaman kaybediyorlar, tedavilerini geciktiriyor, varsa bir hastalığın bunun ilerlemesine neden oluyorlar. bununla kalsa iyi birde yalnış cevapları refererans alıp saçma şeyler yapıyor ve kendilerine zarar veriyorlar. baktın bir sorun var, 2 hafta oldu geçmedi, yapman gereken doktorun yolunu tutmak.

Bir cevap bırakın