oral seksten sonra ağızdaki spremden hamile kalma ihtimali varmı

Soru

Sevgilimle otele gittik önce ben erkek arkadaşıma oral yaptım daha sonra o bana yapmak istedi kabul ettim fakat ben ona oral yaptıktan sonra menisini tükürdüm lavaboya ona da dedim ki beni öpme ağzımdan ağzına geçmesin varsa meni bu bir an unuttu dudağını dudağıma değdirir gibi oldu ama öpüşme olmadı ben hemen kendimi geri çektim sonra o bana oral yaptı benimde adetim gecikince hamilelikten şüphelenmeye başladım fakat benim adetimde düzensizlikler var geçen ay ki adetimde geç gelmişti

Cevaplar ( 5 )

  1. merhaba, tabi hiç bir şey garanti değil, suça karşı ilahi ceza sistemi kesintisiz çalışır. normalde bu şeylerden gebe kalınmaz, lakin her zaman dediğimiz gibi başınıza gelecek varsa hiç beklemediğiniz yerden gelir binde bir ihtimal gerçek olur, bakireyken bile gebe kalabilirsiniz. ki araştırınca dünyada çokça örnekleri vardır. tabi şimdi biz böyle dedik diye korkuya kapılmayın, büyük ihtimal gebe değilsiniz, gebede kalmazsınız, sıradan her bayanın yaşadığı adet düzensizliği ve gecikme sorunu yaşıyorsunuzdur. tabi bir şey olmuyor nasılsa gebe kalmadım geçen sefer diye düşünüp aynı çatlak tahtaların üzerine basıp geçmeye çalışmayın bir dahaki sefere bastığınız tahta kırılıverir sizin için hayatınızda büyük bir darbe olur. bir başka önerme, ölmekten korkuyorsan rus ruleti oynama, çünkü elinde sonunda yine kendi başına kendin sıkarsın.

  2. o nasıl oluyormuş dedim, anlamak için birkaç defa tekrar tekrar okudum. sonrasında yok daha neler dedim. erim bey bir cevabında spermi virüsle karıştırmayın demişti işte burda tamda onu gördüm sanki. dışarıdan gelen spermle hamile kalmak çok zor belki imkansız gibi. sperm dış ortamda çok yaşayamaz, birde zaten canlıda kalsa zarar görür kalitesi düşer. zaten ağızdaki tükürükteki asidik maddeler spermler için zararlı. ağıza boşalacak tükürecek sonra ağız ağıza değecek ordan vajinanın üstüne gidecek, o küçücük görmediğimiz şey 20cm mesafeyi kat edecek, yumurtalara ulaşacakta gebelik olacak ya ben yazarken bile hayli imkansız geldi.

  3. tabi ya spermlerin işi gücü yok milyonlarca adet sperm ağızdan girecek sonra ne hikmetse rahime yerleşecek ve sizi hamile bırakacak 9 ay sonra süprizzz…

  4. Neden bu gençler bilgisizler bu kadar seks yapmayi beceriyorda ki ondanda şüpheliyim bilmezler coguda neden okumazlar etmezler hiç biseyi sora hazir cevap arar ve tavuk gibi dusunurler anlamam. Agizdan hamile kalinsaydi dunya nüfuzu 20 milyar olurdu sanırım.

Bir cevap bırakın