nane yağı erken boşalma faydası varmı

Soru

erken boşalma sorunum var bunun için hap kullanmak istemiyorum çünkü diyabet hastasıyım. bitkisel bir çözüm arıyorum internette erken boşalma için nane yağı satılıyordu, daha önce çörek otu yağı vardı kullandım bir faydası olmadı acaba nane yağı işe yarar mı ? bilgi verirseniz sevinirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    daha neler, çörek, avakado, nane falan diye böyle gider bu liste. söyle bir düşününce işe yarasaydı bunları hiç konuşmuyor olurduk. herkes alır kullanır sorun çözüme kavuşurdu. trilyon dolar değerindeki büyük ilaç şirketleride milyon dolarlık araştırmalar yapmaz, nane yağını şişelere doldurur satarlardı, değilmi ?

  2. 3

    merhaba, genelde internet efsanesi dediğimiz konulardan biri bu yağlar. her firma satış maksatlı birşey yağı çıkarıp bir şeye iyi geldiğini söylüyor. yalan değil iyi geliyor, ama ölye yüzde yüz değil binde bir. yani siz o yağdan 1 litrede içseniz size gözle görülür bir fark yaratmaz. bunu viagra hapı gibi düşünmeyin, bir kaşık yağ içiyorsun 15 dk sonra penis zınk diye dikiliyor gibi beklenti olmamalı. özetle faydası var ama öyle idda ettikleri gibi ani ve kesin değil. bir kaşık nane yağı ile bir elma yemiş olmanın faydası aynı hiç bir farkı yok. o sebeple tek bir şeye değil sağlıklı beslenmeye dikkat edin. birde eğer erken boşalıyorsanız başka şeylerden medet ummayı bırakıp, kendiniz için biraz çaba gösterip boşalma denetimini öğrenmeye çalışın.

Bir cevap bırakın