ilk cinsel ilişkide boşalamadım söyledikleri kadar müthiş haz almadım

Soru

herkese merhaba dün gece ateşli bir sevişme yaşadım. partnerim boşaldı ama ben boşalamadım. sebebi ilk olması mı yoksa yan odada birinin olması mıydı bilmiyorum. konsantre mi olamadım ilk olduğu için mi kararsızım. uzun uzun öpüştük bana oral yaptı falan ama oral de bile söyledikleri kadar müthiş haz almadım. benim için rahatlamayla biten bir ilişki olmadı. sizce neden boşalamadım? mastürbasyon yaparken kayganlaştırıcı kullanırım. sanırım kayganlığa alıştığım için boşalmadım diye düşünüyorum ya da gerginlikten olabilir. vajinal veya anal seks olsaydı boşalırdım ama onları yapmadık.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    cinsel ilişki bizim hayal ettiğimiz kadar zevkli değil, genelde ergenlikte mast yaparken kendimiz kurup kurup çok çılgın bir deneyim yaşayacağımızı zanneder beklentimizi yüksek tutarız. gerçek bir işiki yaşayınca eşekten düşmüş karpuz gibi bu neydi ya ne umdum ne buldum oluruz. o sebeple cinsellikle ilgili çok fazla kendimizi kandırmamak lazım, hormonları libidoyu şehveti kontrol altında tutmak lazım. bir diğer mesele yapılan mastürbasyon. sürekli söylüyorlar uzmanlar mast yapamyın gelecekte gerçek cinsel ilişkide adaptasyon sorunları yaşar hiç zevk almazsınız diye uyarıyorlar. tabi dinleyen kim, sonra gelip buraya soruyorlar öyle oldu böyle oldu niye ? işte size örnek birey.

  2. 3

    bireyler genelde mastürbasyondan sonra ilk ilişkilerinde epey bocalıyor alışmada zorluk çekiyorlar. başarısız oldukları için acaba yine aynı sorun olacak mı diye endişe ediyorlar. zamanla bu durum psikolojik sorun haline geliyor, performans endişesi dedikleri bu sorunun temelinde başarısız olmak var. bu sebepele birey cinsellikten kaçmaya başlıyor yada kimisinde eğilim değişikliği baş gösteriyor. sizde ilk işkilerde bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. bu sebeple pozitif olun, olumlu düşünün. bir sonraki ilişkinizde her şeyin güzel olacağını düşünün. yine başarsız olacağınızı aklınıza getirmeyin.

  3. 3

    bence mast alakası yok. cinsellikten öte aşk duymuyor olabilir misin kıza? hayalinde ki gibi olmadığı için vs.

Bir cevap bırakın