mastürbasyon sonunda meni yerine zevk suyu gelmesi

Soru

çok fazla mastürbasyon yapan birisi değilim. 19 yaşındayım genelde ayda bir kere falan mast yaptığım oluyor. yalnız dikkatimi çeken boşalınca çıkan sıvının su gibi açık renk olması. zevk suyuna benziyor beyaz değil sanki içinde sperm yok yada varsa da belki az var emin değilim. bu durum son 6 aydır olmaya başladı, eskiden normaldi. düzelir mi belki geçicidir diye bekledim, tabi birazda doktora gitmeye utandığım için erteledim. şimdi endişe ediyorum bir rahatsızlık olmuş olabilir mi diye ? böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    bir 1 hafta kadar mastürbasyon yapma ve bol bol faydalı meyve ve kuru üzüm fındık madem gibi yiyecekler tüket düzelecektir ama boşalmayı kısa tutma uzun tut ki döl normal kendini bırakabilsin yani mastürbasyona başlama ve boşalma arasında en az 20 dk olsun

  2. 2

    bence doktora gidin 6 ay uzun bir süre, geçecek olsaydı geçersi uzun süredir böyle olması bir sorun olabileceğini düşündürüyor.

  3. 2

    bence tamamen psikolojik. mastürbasyonu hatta pornografikiçerikli filmleri seyretmeyi bırak. aklın fikrin eğitimde işinde gücünde olsun. ama hoşuna giden bir kız görünce de onunla evlenmek için nabız yokla ;+)

Bir cevap bırakın