masaj yaptırmak beni cinsel olarak çok azdırıyor

Soru

slm sanırım 2 yıl oldu nişanlımla gezerken motordan sırt üstü düştüm sırtımda bir kaç yerde çatlak ve incinme oldu bir süre fizik tedavi gördüm şimdi iyiyim ama bazen sırtımda kas sıkışması oluyor çözüm olarak masaj iyi geliyor sürekli gittiğim bir yer var orda da yakışıklı eğitimli bir masör bir seans yaptımı hafifliyorsun tüy gibi oluyorsun da ben çok fena azıyorum mesajdan sonra zor toparlanıp eve geliyorum vajinam öyle bir sulanıyor köpükleniyor ki sormayın mastürbasyon yapmadan duramıyorum ama ben eskiden sanki böyle kuduruk değildim sonradan oldu bir arkadaşım sinirsel olabilir dedi mümkünmü yoksa masaj mı beni azdırıyor

Cevaplar ( 5 )

 1. 12

  masaj yaptırıp azmayan varmı ne var bunda gayet normal bence bırak yaptırmayın ben düşününce bile azıyorum 😳

 2. 2

  selamlar, öncelikle geçmiş olsun, hep motorları biraz güvensiz bulmuşumdur. ne kadarda tedbirli olsan çevremde motor merakı olan kişiler hep en az bir kaza geçirmiş yada atlatmışlardır. gelelim masaj olayına, bildiğiniz gibi kadın ruhu dokunulmayı sever, gözlerini kapatıp dokunuşları hissetmekten haz alır. bu gibi durumlar aynı zamanda şehvet duygusu uyandırır ve bir anda vücutta libido fırtınası estirebilir. hal böyle olunca istemden de olsa uyarılarak vajinal sulanma cinsel isteklenme durumu olabilir. lakin sizin durum bundan biraz daha fazlası. öncelikle size masajı yapan erkek masör sizin ilginizi çekmiş durumda. belki bu durumu kendinize itiraf etmiyorsunuz ama bu yakışıklı erkeğin size dokunması sizi gayet heyecanlandırıyor gibi, bürük bir birikimle sonrada eve varınca mastürbasyon yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. arkadaşınızın dediği durumun gerçeklik payı var ancak bu durum sizi kapsamıyor, onun dediği beyinden boyundan omurga yolu ile vücudun alt bölümlerine ulaşan sinirlerde oluşabilecek tahribatlar için geçerli bir olay. birde nişanlınızla prensip olarak evlenmeden cinsel eylem yaşamamayı istiyorsanız, bu sebeple oluşan cinsel birikim sizi etkiliyor olabilir.

 3. 3

  O masajci nisanlindan daha çok ilgini çekiyor gibi benden demesi

 4. 6

  bende guzel masaj yaparim

 5. 6

  masaj tabi ki tüm fiziksel ve piskolojik faydalarının yanında cinsel olarakta her insanı coşturur bu yüzden biz kocamla masaj yapıyoruz hatta ilerisinde daha özel bir şeylerde deniyoruz sizede tavsiye ederiz!

Bir cevap bırakın