kuru mastürbasyon yapmanın pişmanlığı

Soru

Sorum şöyle ki uzun süredir hatta hep kuru mastürbasyon yaptım ve sıvı olunca penisimi çok değişik hissediyorum şuan. Bunu düzeltebilmemin bir yolu hiç var mı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 5

  cinsellik hata affetmiyor. yapılan hatalar kalıcı oluyor. araba olsa motor yağı koymadan gitsen aşınan motoru rektefiye eder hiç olmadı yenisi ile değiştirirsin hatanın bir bedeli çıkar öder geçersin. malesef cinsellik öyle değil bozulan şeyleri dğeiştiremiyorsun ömür boyu kalıcı oluyor. hiç yoktansa bu saaten sonra aynı hatalara devam etmemek en mantıklısı. geçmişi boşver gelecekte iyi olmaya bak.

  • 6

   Bana hic yol gösteren olmadiki, masturbasyon nedir onu bile kendi kendime ogrendim. Hep yanlıs seyler yaptım o yuzden elimde degildi. Bundan sonra dikkat etmeye, alistirmaya calisicam.

  • 6

   aynı sorun bende de var ve arkadaş haklı öğretmiyorlar ki ülkede cinsellik eğitimi yok ayıp olarak gören bir zihniyet var. bu da insanların cinsel hatalar yapmasına sebep oluyor. travmatik masturbasyon diye geçiyordu sanırım en güzeli bir ürolojiye görünmek.

 2. 2

  kuru masturbasyon ne demek ben pek anlayamadım sanki biri bana anlatabilir mi

  • 2

   Kuru derken penise kayganlastirici vs sürmeden masturbasyon yapmak yani

  • 3

   Ben çok yaptim hiç bir zararını gormedim yeterki tahriş etmeseydin bisey olmazdi

 3. 4

  Herkesin keyfi bilir kim nasıl yapıyorsa öyle yapar zevk meselesi , fakat zevk alinacagini pek sanmıyorum

 4. 7

  hayatım çeke çeke koparmadın mı daha, elinde kalacak sonunda. mastürbasyon var, haz kaybı var, cinsel kontrolsüzlük var, erken boşlama var, varda var ? tüm bu sorunları aşmayı cinsel yönden güçlü bir erkek olmayı düşünüyor musun, yoksa hayatın böyle mi sürecek ? varsa bunun için bir yol haritası hazırladınmı kendine, neler yapcaksın nasıl bir yol izleyeceksin. sevgilini memnun etmek için çaba gösterip kendini zorlayıp olumsuz yanlış alışkanlıklarını kırıp cinsel başarımını yeniden dizayn edip cinsel hayatını domine edecek misin ? emini tüm bu sorulara okuyup evet evet diyorsun, o halde niye bana hiç öyle değilmiş gibi geliyor, söyleyecek ama hala hiç birşey yapmayacaksın gibi geliyor ? çünkü insanları pek iyi tanımaya başladım kimse konfor alanından çıkmak kendini zorlamak istemiyor. bırak başkasını kendi için bile birşey yapmak istemiyor üşeniyor. böyle gelmiş böyle gider felsefesi devam… maksadım seni kırmak değili aksine o içindeki başlama gücünü ve azmini bulman, yanlış anlaşıldıysam sürçilisan ettiysem affola.

 5. 7

  Bu keyfi bir meseledir kim nasıl isterse öyle yapar ama çok uzun süreler boyunca kuru yapmak ve devamlı kuru yapmak zarar verir dikkat edin bence::,-)

 6. 2

  kuru kuruya en sonunda kurutursun. bundan sonra tükürükle ve daha az yapmaya devam edin… 🙂

Bir cevap bırakın