anal onarıcı krem faydalı olur mu

Soru

ben crossdresser erkeğim. sevgilimle ilk defa cinsel ilişkiye girdik. aslında sadece oral yapacaktım ama dayanamadım analda yaptım. ilk olduğu ve sevgilimin penisi de büyük olduğu için alırken çok zorlandım, bolca krem sürdük oda biraz sert yüklenince girdi ama canım çok yandı. biraz yaptı çıktı acıya daha fazla dayanamadım, üstelik hiçte hayal ettiğim gibi zevk alamadım. bir yandan çok pişmanlık yaşıyorum, öte yandan popom çok acıyor 3-4 gündür. geçen sene eldeki yaralar ve çatlaklar için kortizonlu onarıcı bir krem vermişti, bu kremi anala sürerek kullansam yani anüsteki çatlakları iyileştirmek onarmak için faydası olur mu ? yoksa anal onarıcı krem tarzı farklı şeyler var mıdır ? çok acıyor ne yapacağım ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  kaza geçirdiğimde dizimdeki yaraların iyileşmesi için kullandım bu tipte bir krem, deidğiniz gibi iyileşme aşamasında faydası oluyor lakin her yerde kullanılırmı bilemiyorum. bu konuyu doktora danışmanız daha doğru olur.

 2. 2

  anal seks uzmanlarca önerilmeyen cinsel ilişki türüdür. anal bölge içeriden dışarıya doğru bir sistemdir. dışarıdan bir müdahelede o bölgede tahribata yol açar. ilerleyen yaşlarda ise dışkıyı tutamama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

 3. 3

  bazı kremler analda çok fazla acımaya sebep oluyor, bu gibi durumlarda anala özel kullanılan kremler vardır, doktor tavsiyesi ile bunları kullanman gerekir.

 4. 3

  doktora gitmeden sakın anüsüne bir şey sürme. o bölgedeki kaslar çok sık, yapısı bozulmaya müsait kadar hassas ve zayıf kaslardır, düzetlicem diye mahvedebilirsin. ki kortizon uzun süreler kullanımda ordaki kasları daha da yıpratıyor ve atrofi görülebiliyor yani kas güçsüzlüğü mesela dışkıyı tutamama vsvs. o yüzden sana önerim proktoloji uzmanı veya param yok diyosan cildiyeye veya dermatolojiye gitmen. geçmiş olsun

 5. 2

  sakın kullanma. o bölge için özel üretilmiş kremler var. doktora gidip uygun bir krem talep etmen gerek. ayrıca anal seks doğru yapılmadığı sürece can acısından başka bir şey vermez. ilk yapınca önce bol bol masaj yapman/yaptırman ve bolca kayganlaştırıcı kullanmanız gerek ve tabii ki ilk girişte o bölgede çok sakin hareketler yapmanız gerekiyor. bir de partnerinizin prnisi büyükse ekstra dikkat etmeniz sert hareketlerden kaçınmanız gerekiyor. bilinçsiz hareket ve aceleci tutumlar sizi anal seksten soğutur

Bir cevap bırakın