kocamı nasıl daha çabuk boşaltırım

Soru

merhaba, kocamda boşalma sorunu var. normalde erkekler erken boşalır ama benim kocam çok geç boşalıyor hatta bazen hiç boşalamıyor, yorulup bırakıyor. ilişki süresini kısaltacak çabuk boşalmasını sağlayacak yöntemler var mı ? hap falanda olur yani ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  kaç dakika sex yapıyorsunuz. eşinizin sırrı ne acaba. üroloji uzmanına görünmeli bence.

 2. 6

  adam zamanında çok mastürbasyon yaptıysa, penisi köreltip hissizleştirdiyse artık geri dönüş olmaz, haz almadığı için boşalmakta çok zorlanır. aynen sizin dediğiniz gibi olur, saatlerce pompalar kan ter içinde kalır boşalamaz yorulup bırakır. sanki sizdeki durumda buna çok benziyor.

 3. 3

  çok nadirde olsa bazı erkeklerde boşalamama gibi bir durum olabiliyor. bu durumda en iyisi hekime danışmak sanki

 4. 3

  sakın ve stressiz olmalı, kafası boş olmali ki kendini yatakta sana verebilsin ve o ana odaklansin. bu şekilde düzelme olmuyorsa bir psikologdan destek alabilirsiniz.

 5. 2

  kocanda hissizlik veya psikolojik sorun olabilir önce bi doktora gözükün

 6. 2

  prostat orgasmı çok çabuk boşalmasını sağlayacaktır hem farklı bi deneyim olur sizin için hemde çabucak boşalması sağlanabilir ama bunun için biraz deneyim kazanmanız gerekecek.

 7. 2

  seks başladıktan 10 dakika sonra öpüşmeyi koklaşmayı arttırın daha sonra da elinizi kolunuzu kullanın ve bu da yetmezse nazikçe oral deneyiniz.

Bir cevap bırakın