partnerinizin genital bölgesinde kıl olması itici gelir mi

Soru

burada vajina şekli ile ilgili soru görünce bende bir rahatsızlığımı soru olarak yazmak istedim. vajina şekli falan demişler ama biz vajinayı göremiyoruz ki şeklini görelim iyiydi kötüydü diyelim. partnerim sürekli kıllı takılıyor. kesmeyi sevmiyor, uzadığında sadece bir miktar kısalmayı tercih ediyor. ben bir kere parlak kaymak gibi traşlı görmedim. bi gün konuşurken arkadaşıma anlattım, a* buldun kıllısını arıyorsun, onu da bulamayanlar var diyor. size hiç böyle olması itici gelmiyor mu, rahatsız etmiyor mu ? anlamıyorum niye kesmek istemez, bu kadar kesmeme konusunda direnir ?

Cevaplar ( 8 )

 1. yani, vücudun belirli yerlerinde kıllar çıkar ve bunların bir kısmının kesilmesi gerekir. kasık kılları gibi. açıkçası bölgenin kıllı olması nemi tutacağı için pis kokmasına ve bakteri barındırmasına sebebiyet verebilir. onun dışında, estetik açıdan da kılların kesilmiş olması daha güzel durabilir. tabii sağlık kısmı dışındaki sadece görsel ile alakalı. eğer her gün vajen bölgesini temizliyor ise ki, zaten cinsellik yaşamadan önce de temizlik yapmak iyi olacaktır, bakterilerinden temizleme ve pis kokma kısmını atlatabilirsiniz. ama doğru olan kılları kesmek olacaktır tabii. tabii bu konuyu buraya açmışsın ama, acaba partnerine de açtın mı? bir de onunla görüş istersen, belkide uzatmak istemesinin veya kökten kesmek istememesiniz sebepleri vardır. mesela vücudu çok fazla tahriş olabilen, veya kasık bölgesi hassas olan bir kişidir ve kıllara kökünden giriştiği zaman vücudu tahriş oluyordur? kim bilebilir? ^^

 2. şahsi tercihim vajina yanlarının kılsız olması ama klitoris üzerinde ince bir tüy şeridi varsa tadından yenmez 🙂

 3. şahsen ben kılı pek sevmem kimde olursa bana bakımsız bir hava veriyor karşımdaki kişidede istemem bunla ilgili konuşurum anlaşmaya varırz he bu onun vücudu ama sonuçta cinsel ilişkiye giriyorsnz bi bağlanma uyum oluyor oyuzden bence karşı taraf hakkında yorumda bulunma hakkınada sahip olunablr oda aynen size karşıda böyle hakkı var lafın kısası bu olay konuşularak çözülecek birşey arkadaşında kusura bakmasn çok aç kalmıki böyle diyor 😂 bence dediği saçma bide diyelim analaşamadınz ayrılabilir yada bu duruma alışabilrsnz

 4. bu kişiden kişiye değişebilir. ancak temiz görme isteğinizde de haksız değilsiniz. yani üst tarafı tüylü olabilir ama olduğu gibi bırakıp sadece boylarını kısaltıyorsa, açıkçası bu durumu ben de istemezdim. ama bu onun belli ki kişisel tercihi, belki rahatsızlığınızı iletirseniz sizi anlayışla karşılayabilir…

 5. nedense ben bunu itici bulmuyorum. gerçi henüz seks deneyimim olmadı. olduğu zaman nasıl düşünürüm bilmiyorum. neden kesmiyor bir fikrim yok. kıl konusunda bildiğim şey kıllar vajinayı bakterilere/mikroplara karşı koruduğu. belki böyle bir şey düşündüğü için kesmiyordur.

 6. bir arkadaşım var kıllaları alamıyor çünkü dermotolojik cilt hassasiyeti var. jiletle kestiğinde yada ağda ile kopradığında teninde ihtihaplı yaralar oluşuyor ve çok zor iyileşiyor. belki bu tip durum söz konusu olabilir. bunu sizinle paylaşmak istememiş bunun yerine kesmeyi sevmiyorum deyip geçiştirmiştir. olabilir belki naturelcidir, böyle insanlar var, bir çok şeyin yaşama aykırılık ve müdahale olduğunu düşünürler ve bazı şeyleri yapmaktan imtine edip çekinirler, buda bir olasılık.

 7. Her insanın kendi tercihleri ve alışkanlıkları vardır ve bu tercihlerin sebepleri de farklı olabilir. Kız arkadaşınızın kıllarını uzun bırakmayı tercih etmesi onun tercihi olduğu için, buna saygı duymanız gerektiğini düşünüyorum. Kılların uzun olması sizin hoşunuza gitmeyebilir ancak bu onları rahatsız edici veya itici kılmaz.

  Belki de kız arkadaşınız kıllarını kesmek yerine uzun bırakmayı tercih ediyor çünkü kendini daha rahat hissediyor veya bu onun kişisel tercihi. Herhangi bir şekilde rahatsız edici veya itici değilse, kıllarını bırakması onun kararına kalmış bir şeydir.

  Ancak, eğer kız arkadaşınızın kılları sizi rahatsız ediyorsa, bunu açık bir şekilde onunla paylaşabilirsiniz. Ancak, onun kişisel tercihlerine saygı göstermeniz ve onu zorlamamanız önemlidir. Belki kıllarını kısaltmak konusunda biraz daha esnek olabileceğini veya belirli bir uzunlukta kesmesini isteyebileceğinizi de konuşabilirsiniz.

  Sonuç olarak, her insanın tercihleri farklıdır ve herkesin kendi bedeniyle ilgili kararlarına saygı göstermek önemlidir. Kız arkadaşınızın kıllı olması sizin için itici olabilir ancak onun sevdiği şekilde kendini ifade etmesine izin vermelisiniz.

 8. cinsel bölgede kıl olması gayet normal. çok fazla kıllı ve bakımsız olması iticidir.

Bir cevap bırakın