vajinal kuruluk yada ıslanmada yetersizlik

Soru

arkadaşlar merhaba, sevgilimle ön sevişme yaşıyoruz eskiden ilişkimizin 5-6 ayında ben bundan orgazm olup ıslanıyordum. lakin şuan ilişkimizin 10 ayındayız ama ben eskisi gibi ıslanamıyorum. sizce bunun sebebi nedir ? ayrıca vajinam aşırı tahriş oluyor sanki içi yanıyormuş gibi hissediyorum. bende vajinal kuruluk başlamış olabilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    vajinal kuruluk bir bayanın başına gelen en kötü şeylerden biridir. seks yapmak size zevk değil eziyete dönüşür. yaşınızı belirtmemişsiniz bu arada. genelde menopoz döneminde oluyor biliyorum. bir çoğu psikolojik olup kendiliğinden geçerken kimileri yoğun stres ve vitamin eksikliğinde etkili olabiliyor. hormonal dengede sorun da olabilir.

  2. 3

    insan hep aynı kalmaz, bir dönem çok etkilendiğiniz tahrik olduğunuz kişiden gün gelir soğur onu itici bulmaya yada çekici bulmamaya başlarsınız. her şey sıradanlaşır, monotonlaşır, sıkıcı hale gelir. sizde tüm bunlara rağmen hiç zevk almadığınız eylemleri yaşamak için kendinizi zorlarsınız ama bedeniniz sizi dinlemez kendi bşaına hareket eder, bu durumda yeterince uyarılma heyecanlanma olmadığı için vücudunuzda tetiklenme ve ıslanma oluşmaz. bu genelde çifterin en çok yaşadığı sorundur. bazende kadınlarda hormonel düzensilikler oluşur bu gibi durumlarda da aynı sonuçlar ortaya çıkabilir.

  3. 2

    karşıdakine karşı soğuduğunu düşünmüyorsan bir doktora görün.

Bir cevap bırakın