kocamı kendime nasıl daha fazla arzulamasını sağlarım

Soru

Merhaba, evliliğimizin 9. yılı cinsel ilişkimiz sıradan sayılmaz. 10 üzerinden değerlendirme yapacak olsak 7 eder. Lakin yaşadıklarımız hep sıradan ve düzlemsel oluyor. Ben daha fazla ateşli ve çılgın bir şeyler yaşamak istiyorum. Bu durumu eşime onu arzuluyor, ateşli ve çılgın görünmeden nasıl yapabilirim. Onu doğal olarak heyecanlandırmak istiyorum. Fikir alabilir miyim sizlerden ?

Cevaplar ( 4 )

  1. 9 yıllık bir evlilik için 7/10 aslında çok iyi bir oran. ben bile ilişkilerimde 6 ay sonrasında cinsellik rutine girip siradanlaşiyor. siz bu durumu çok iyi korumuşsunuz. lakin belli başlı tavsiyeler verebilirim. mini mini giymekten çekinmeyin, butları gösterin, seksi giyinin ama bazen de örtünün. vucudunuzun maksimium seksiligini öne çıkaracak ürünleri tercih edin. dantel ya da transparan detayları olan türden tercih edilebilir. çocuğunuz var mı bilmiyorum. bunun vermiş olduğu sebeplerden ötürü vucudunzda değişiklikler olmuş olabilir, bu doğaldır. ama seçmiş olduğunuz doğru ürünler neticesinde bunun bir önemi olmadığını bilin. yatağa hemen girmeyin, o elbiseler ile sizi izlemesine olanak sağlayın. mümkün olduğunca o elbiseleri hep eşinizin göreceği bir yerde muhafaza edin. arada duşa çağırıp kese yapmasını talep edin. sizi ıslak halinizle görmek onu etkiliyebilir. iş saatlerinde şehvet dolu resimler atıp onu tahrik edin. gün içinde bu onun şişmesine sebep olur ve eve geldiginde size yürümesine daha çabuk olanak sağlayabilir.

  2. merhaba neler denediniz yada yaptınız bilmiyorum ama misal evde temizlik yapacağınız zaman hizmetçi kıyafeti giyebilirsin yada yemek yaparken. daha görsel olmaya özen gösterin. frikik vermeye özen gösterin. biz erkekler görsel olarak daha fazla tahrik oluyoruz. daha çekici kıyafetler, daha görsellik. bacak, kalça ön planda olmalı.

  3. ben 20 yıllık evliyim böyle ateşli bayan lar damı varmış dedirtiyor kimi istiyor bulamıyor kimide değerini bilmiyor vah vah halimize

  4. başbaşa kaldığınızda giyim kuşam iyice seksi olsun. bazen başka şeyler de dene. meselâ kapıdan girer girmez onun üstüne atlayıp orasını burasını sıkarak öpüş 🙂 tatlı yaparken ona özel olarak içine malûm macunlardan kat 😉

Bir cevap bırakın