anal ilişkiden zevk almadığımı kocama nasıl anlatabilirim

Soru

Eşimle düzenli bir cinsel hayatımız var. Sürekli olarak cinsel ilişkide anal bölgeye gidiyor. Korkma sadece sürtüncem diyor. İstemediğimde küsüp gidiyor. Onun bu mızmız haliyle uğraşmaktan artık gına geldi. 40 defa anlattım 40 defa söz verdi bir daha yapmıyacağım dedi. İlişkiye girdiğimizde aklı hep orda popoma gidiyor penisi. Onunla tartışınca da günüm haliyle kötü geçiyor. Ne yapmalıyım önerisi olan var mı?

Cevaplar ( 7 )

  1. hayatım erkeklerin anal tutkusu nedir bilmiyorum ama illa ki aklı fikri bunda. ilişki bşaladımı biraz önden yapar sonra hemen anal merakı arkaya geçer. hatta ilk gece bile anal yapanla varmış. zevk alan var almayan var. alanlar keyfi bilir istediğini yapsınlar da, keyif almıyorsa bu durum işkenceye dönüyor.

  2. ah bu kocalar ah… kadının poposunu kendi popoları gibi düşünüyor. erkeklerde prostat var analdan zevk alabilir fakat kadının canı yanar. ayrıca anal yapmak istemiyorsanız bunu ona seks yapmadan önce söyleyin. ister küssün ister darılıp kırılsın.

  3. bence biraz müsade edin, biraz oynasın okşasın sürtsün, hatta çok kalın değilde anal ilişkiye de girin bir kere ama baktınız zevk almadınız o zaman daha etkili olur istememeniz. o an hiç hoşunuza gitmezse sürekli “çok kötü hiç zevkli değil” falan deyin. bu sayede o hevesini almış olur, sizde daha kesin belirtmiş olursunuz.

  4. ters ilişkiye zorlamak boşanma sebebidir. bi daha yaparsan seni boşarım, donuna kadar da alırım deyin, bak bi daha yaklaşıyor mu oraya:)

  5. ben bir erkek olarak anal ilişkiye karşıyım. ne kadar dar olursa olsun sonuçta dışkı bulaşma riski var. önce anal sonra vajinaya penisi sokmak bir kadın sağlığı açısından çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

  6. kadın için zararlı olduğunu söyleyip vazgeçirin. ayrıca ısrar ederse somurtun ona birkaç gün kadınlık yapmayın. ona karşı bakımsız olun. neticede karşılıklı zevk alınmıyorsa kul köle vaziyetine düşmeyin. bütün bunların ardından hatasının farkına varacaktır.

Bir cevap bırakın