bakire bir kız bekaretini kaybetmeden nasıl cinsel ilişkiye girer

Soru

bakire bir genç kızım masturbasyon dışında sevgilimle kızlığımı kaybetmeden nasıl sevişebilirim

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  anal seks yapabilirisin oral sekste alternatif olarak düşünebilirsin

 2. 5

  Dikkatli şekilde sürtünme ile tatmin olunabilir ama dikkat etmekte fayda var. Hijyene önem vererek oral ve anal ilişkide mümkündür. Anal ilişkide sağlık açısından dikkatli olmak gerekir. Oral ilişki gerçekten hijyen ister.
  Ek olarak şuna değinmek isterim, bu şekilde bekaretinizi kaybetmemiş mi oluyorsunuz ? Bekaret sadece vajinada bulunan bir zar parçası mı ? Bunu sonradan cüzi ücretle suni şekilde de yaptırabiliyorsunuz.

 3. 2

  selam, madem bekaret sizin için önemli neden o halde cinsellik konusunda kendinizi zorluyorsunuz. hem bekaretim gitmesin hemde zevkin doruklarında cinsellik yaşayayım durumu samimiyetsiz güvensiz bir yaklaşım değil midir. madem aklınızda acabalar var, madem emin olmadığınız ihtimaller var o halde cinselliği de kaldırıp koyun, bekaretle birlikte ikisi de doğru kişi hayatınıza girene kadar beklesinler. ama zaten biz ne desek de siz yine yapacağınızdan geri kalmayacak sanız tabi malum ilişki yöntemleri zaten sır değil biliniyor. ya anal yada oral yapacaksınız o halde. bunları da açmaya gerek olmadığı gibi bilmeyende yoktur, zaten bilmiyorsanız da sitede arama yaparak fazlaca bilgi sahibi olabilirsiniz.

 4. 4

  İleride sorun olmasın istiyorsunuz bir konuda haklı bir konuda tamamen haksizsiniz en büyük haksızlığı kendinize yapıyorsunuz kendinize yalan söyleyerek

Bir cevap bırakın