bazen çok istekliyim bazen çok isteksizim

Soru

25 yaşındayım. Bekarım, partnerim de yok. Eskiden sürekli mastürbasyon yapmak isterdim. Günde 2 3 defa. Ve geç boşalırdım. Bilerek de geçiktirirdim. Boşaldıktan sonra bile sertliğim bir süre devam ederdi. Son bir kaç aydır isteğim azalmaya başladı. Penisim sanki eskisi kadar sertleşmiyor gibi hissediyorum. Yine sertleşiyorum ama sanki bir şeyler eksik gibi. Kalınlığı ve boyu gözüme daha küçük geliyor ve erken boşalmaya başladım. Eskiden sürekli cinsellik aklıma gelirdi şimdi çok fazla gelmiyor hatta kendi kendimi zorluyorum mastürbasyon yapmak için. Acaba testosteron seviyem mi düştü. Ve testislerim çok sık büzüşüyor çok rahatsız edici. Sizce üroloğa görünmeli miyim?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bizimkiside bir çoşuyor bir duruluyor, yıllardır şunu anladım cinsellk sürekli tam gaz devam etmiyor. bence normal gibi bir sorun yoktur.

 2. 6

  gençlik yıllarında ki aşırı merak ve mastürbasyon yapma isteği sürekli devam etmeyecektir

 3. 5

  işteo dediğin günde 3 kere 5 kere yapmak zeni yıpratıyor. biz hep diyoruz fazlası zarar diye inanmıyorlar. yapa yapa bitiyor kredin sonsuz değil ciddiye almıyorlar. kredi azalınca başlıyorlar vay ne oldu doktor doktor çare bana 🙂

 4. 2

  merhaba, hayat nasıl inişli çıkışlı ise cinsellikte aynı şekilde dalgalı bir seyir izler. bazen keyfimiz yerinde olmaz cinsellik haz vermez kaçarız, bazen çok istekli oluruz partner bulunmaz, imkanlar, imkânsızlıklar, ruh hali, hastalıklar hatta bazen havalar bile bizi etkiler. bu gibi sorunlara çok takılmamak lazım kendiliğinden düzene girecektir. ancak bunlar dışında cinsel isteğimizi kontrol etmek yerine gereksiz tüketiyorsak beklenmedik şekilde yolda kalmak mümkün. çünkü siz doğal sistemin döngüsüne müdahale etmiş bu düzeni bozmuş oluyorsunuz. bunu sıkça yapmak tekrar etmek yıpranmalara sebep oluyor. sonra dönüşü olmayan yola girince kayıplar yaşamak kaçınılmaz. siz siz olun aşırılıktan uzak durun.

 5. 3

  Merhaba şimdi naslnz sorununuzu çözdünüzmü çözdünüzse neler yaptınız

Bir cevap bırakın