boşalırken daha çok zevk almak

Soru

sevgilimle aramız çok iyi, cinsel hayatımızda epey renkli ama seksin bitiminde boşalırken sanki beklentilerim karşılanmamış tam doyuma ulaşamamış gibi hissediyorum. sevgilime soruyorum o ben çok zevk aldım rahatladım diyor. ilişkiyi de uzun tutuyoruz, ereksiyon yada erken boşalma sorunu da yok. niye böyle bir yarım kalıyormuş gibi his geliyor anlam veremedim. 4 yıldır sevgiliyiz, fantazi yada seks açısında bir eksiğimiz yok. bittiğinde derin bir ohhh çekip süperdi rahatladım olamıyorum. tarafsız bir gözle bakınca neyi yanlış yapıyor olabiliriz ?

Cevaplar ( 2 )

  1. bu süreçte 4 yıldır sevgili olmanın ve her türlü fantaziyi deniyoruz sorunumuz yok derken aslında sorununuz bu, siz monotonlaşmışsınız. herşeyi dneyip tüketmişsiniz, artık cinsellik zevk vermez olmuş. her gün kebap, baklava yeseniz bıkarsınız. size yenilik değişiklik lazım yada cinselliği bir süre askıya alın ve çok azaltın.

  2. herşeyi hızlı tüketmişsiniz, cinsellikten artık eskisi kadar heyecan duymuyorsunuz bu sebeple oluyor. ilk başlarda herşey iyi idi çünkü heyecan vardı, tabi zaman geçtikçe bir birinizden sıkıldınız, hatta aynı şeyleri yaşamaktan da bıkmışsınız. en güzeli ara vermek, yeniden farklı bir başlangıç yapmak. bunun içinde değişiklik yenilik yapın ilişkinize renk katacak yeni şeyleri fantazinize dahil edin.

Bir cevap bırakın