kız arkadaşımın telefonunda ereksiyon olmamış penis resimleri gördüm

Soru

mrb, biraz garip oluyor ama asıl benimde merak ettiğim bu zaten. ben 24 arkadaşım 25 yaşında iki kız arkadaşız küçüklükten beri tanışıyoruz. bir birimizden bir şey gizlemeyiz. benim sevgilim var ama kız arkadaşım bir türlü uzun soluklu ilişki sürdüremiyor tartışıyor kavga ediyor anlaşamıyor ayrılıyor. son 3 aydır bir sevgilisi var çok garip bir tip biz birlikteyken yanımıza gelmiyor kaçıyor. arkadaşıma soruyorum neden böyle diye insanları pek sevmiyor deyip geçiştiriyor. geçen arkadaşım telefonunu bizde unutmuş desenini bildiğim için bende meraktan biraz kurcaladım. erkek resimleri var yakışıklı falan ama hep penisi inik gay gibi tipler, yalnız bu resimler internetten toplama gibi değil sanki birileriyle konuşup resim göndermişler gibi. arkadaşıma sordum, benim alakam yok diyor yüzü kızarıyor, erkek arkadaşım eşşek şakası yapmış bunları o göndermiş diyor. ama tarihleri başka başka, birde dildo resimleri var. acaba arkadaşım ne işler karıştırıyor merak içindeyim. bir keresinde erkekler takma penisle yapılmaktan çok zevk alıyorlar demişti, acaba sevgilisine böyle bir şeyler yapıyor olabilir mi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Demek ki neymiş telefonumuzu hiç bir yerde unutmuyormuşuz. Arkadaşına keşke böyle birden soru sormasaydın. Eğer paylaşması gereken bir sırrı olsaydı seninle paylaşırdı diye düşünüyorum. Belki seninkinden farklı bir hayal Dünyası ve fantezisi var onu sakın yargılama ve anlamaya çalış lütfen. Tabi iyi bir arkadaş isen. Umarım öylesindir. Lütfen onu üzmeden utandırmadan anlamaya çalış. Hatta üstüne bir daha gitme. Gerçekten anlatması gereken bir şey olursa anlatacaktır diye düşünüyorum. Heh ola ki bu durum senin de hoşuna gitti ise. Doğru bir dille sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Seçim sizin cici kızlar.

 2. 6

  Her insanın kendine sakladığı, paylaşmaktan kaçındığı şeyleri olabilir. Yaptığınız davranış hoş olmamış. Ne kadar yakın olursa olsun, kimsenin izni dışında kişisel eşyasını kurcalamayın.

 3. 12

  Gay işte neyini anlayamadın bunu da soruyorsunuz acaa ba neden diye yeni bir kimlik henüz icat olmadı gay basbaya

  • 3

   kendisinin arkadaşı kız. kız nasıl gey oluyor. yanlış anlamışsın

 4. 2

  çokta kurcalama istersen, arkadaşının özel hayatı. her ne kadar yakın arkadaş olsanızda belki bazı şeyleri paylaşmak istemiyor özel kalsin diyordur. sende arkadaş olarak bunları bulup ortaya çıkarmaya çalışmak yerine aksine arkadaşlık bağının gereği aksine görmezden gelmen olumsuz şeyler çıkarsa ortpas etmen lazım, arkadaşık budur. diğer türlü arkadaş değil kuyusuna kazan düşman olursun. isterse arkadaşın sana anlatır, o zaman yorumlarsın. kendince bireşyleri kurcalaman hoş değil.

 5. 5

  Ayy çocuk gizli pasiftir ya anlamıycak ne var arkadaşın da dildoyla yapıyordur yani bence insanların özel hayatı pek de kurcalamamak lazım

 6. 2

  Başkasının telefonunu kurcalamak hiç etik değil burada arkadaşının ne olduğu değil senin ne yaptığın.

Bir cevap bırakın