kız arkadaşım bana çok yakınlaştı sevişmek mi istiyor

Soru

selamlar, benim yaklaşık 6 aydır görüştüğüm kız arkadaşım var 29 yaşında. ciddi düşünüyorum onunla. muhafazakar kapalı ibadetlerini aksatmayan birisi. hiç sevgilim olmadı diyor sadece biriyle bi iki ay görüştüm diyor. yakın zamanda beraber otobüs yolculuğu yaptık ve beklemediğim şekilde bana yakınlaştı hep utangaç olan kız otobüs karanlığının etkisiyle cinsel organımı okşadı dışardan, boynumu falan öptü. açıkçası onu seviyorum evlenmek de istiyorum. böyle hareket beklemezdim ama belki cinsel ihtiyaçlarda önemli olabilir. bi dahaki buluşmada cinsel yakınlık göstersem yanlış anlar mı sizce? en azından sevişerek o da ben de rahatlardık ? sizce kız arkadaşım ne yapmak istiyor olabilir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  sevgilinizin daha önceden size söylemediği ilişkileri olmuş yüksek ihtimalle. bu bişeyi değiştirmez seviyosanız birbirinizi evlenecekseniz yaşayın doya doya şimdiden. böyle kaçamaklar evlenmeden önce oldukça zevk verir. tadını çıkarın.

 2. 2

  inancıyla tezat düşen hareketlerde bulunan biri aslında size işaret olmalı ancak. siz de işi bir sonraki aşamaya taşımaya niyetlisiniz. her ne olursa olsun birbirinize karşı dürüst olun. aklınızda şüpheye yer vermeyin.

 3. 5

  bena sizi sınıyor gibi geldi. bakalım ne yapacaksınız, sağlam mı duracaksınız yoksa hemen fırsattan istifade etmeye çalışacakmısınız diye. ciddi seven erkek sağlam durur kendiniz bozmaz, niyeti cinsellik olan tabi hemen önündeki topa vurup gol atamya çalışır. buda kadınların erkeğe güvenmemesine sebep olur. bu adamın derdi başak gerçek sevgi falan yok, bu adamla bir ömür geçirilmez diye düşünür. o sebeple siz o her ne yapıyorsa bunun karşısında sakin olmanız gerekir ki size olan güveni artsın. farz edin ki sizi sınamıyor, sadece biranlık şehvete hata yapıyor, bu durumda sonrasında çok büyük pişmanlık yaşayacağı için sizden uzaklaşamsı muhtemel. bu gibi yanış yaklaşımlarda bile olayın alevlenmesine engel olun, işi ilerletmeyin. belki birkaç öpücük biraz sarılma ile olayı dikakt çekmeden yatıştırın. o istiyor diye yanlış yolara düşmeye gönüllü olmayın. unutmayın siz bir erkek olarak her zaman rehberlik eden olmalısınız.

 4. 2

  seni sınıyor da olabilir.. ama nesye açıksa sorsana.. daha önceden böyle bir şey yaptın mı vs.. en baştan konuş ne ise.. sonradan konuşup bozulmasından iydir

 5. 2

  bence muhafazakar bir kadın bunu istiyorsa ancak bu hareketleri yapar

 6. 2

  kızın bir tek kulağına eğilip ‘beni ……’ demediği kalmış. tabii ki seni istiyor. sınıyor olabilir laflarına bakma. bir kız bir erkeği bu şekilde sınamaz. düşün bir kere, kıza tepki göstersen ne yapacaktı? bunu riske edemez. atmosferin etkisiyle azmış belli ki ve dayanamamış.

Bir cevap bırakın