kendime uygun prezervatif nereden bulabilirim

Soru

Merhabalar penis ölçülerimden dolayı uygun prezervatifi bulmakta zorlanıyorum 52mmlik denedim ilk başta takmakta bayağı zorlandim sonra 56mmlik denedim o da ereksiyon bozukluğuna sebep oldu internetten araştırınca min 58mmlik kullanmam gerektiğini öğrendim ancak ülkemizde bulamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  merhaba, genelde ortalama ürünlerin satış hacmi yüksek olduğu için firmalar bu yönde ürün çeşitliliğini belirler. çok satmayan tercih edilmeyen şeyleri stok tutmaktan kaçınırlar. bireyler günümüzde bu tip farklı ihtiyaçları genelde internet üzerinden tedarik etmeyi tercih ediyorlar. buralarda çok bulunmasa da çin sitelerinde uygun fiyatlı çeşitli ürün gamı bulmak mümkündür. çin menşeili sitelere bakar arama yaparsanız muhtemelen bulursunuz.

 2. 2

  merhaba, benimde bununla ilgili bir sorum var, prezervatif takınca o son yeri penisimi çok sıkıyor acıtıyor, çok aşırı olmasa da rahatsız ediyor bu normal mi ve bunun için ne yapmam gerekiyor ? çeşitleri de pek anlamıyorum ama hemen her markayı kullandım hepsi ayni. ayrıca prezervatif hangi çeşit olursa olsun ekstra kaygan olanını bile aldım ama ilişkide sorun oluyor. partnerim onu takınca acıdığını söylüyor birkaç git gelden sonra kayganlaştırıcısı yok oluyor ?

  • 2

   dostum prezervatiflerin sıkı olması lazım ki penisten çıkmasın, son yeri daha sıkı olması lazım ki içindeki spermler siz git gel yaparken baskı ile dışarı sızmasın. sizinde denediğiniz gibi tüm modellerde bu olur. tüm erkekler bunun olduğunu bilir, prezervatif kullanmanın hissizlik dışında diğer olumsuz yanıda budur, biraz acıtabilir. buna alışman lazım. bu arada prezervatiflerde kaydırıcı yoktur, sizin kaydırıcı sandığınız prezervatifin kurumamasını bir birine yapışmamasını uzun ömürlü olmasını sağlayan ayırıcı silikondur. herkes bunu yağ yada kayganlaştırıcı sanar. prezervatif kullanıyorsanız yanına mutlaka birde su bazlı kayganlaştırıcı alacaksınız. zaten bu şeyler prezervatif reyonlarının yanında bulunur, aksiyon yapacaksan birer tane mutlaka alırsın.

  • 3

   benimde aklıma gelen şu, eğer ki prezervatifle birlikte ekstra kayganlaştırıcı kullanmazsanız o zaman prezervatif yüzeyi aşırı kuruyacak ve kaymayacaktır. bu durumda siz ileri doğru yüklenince baş kısmından prezervatif delinecek ve içinde olan zevk suları vajina içine akacaktır, yani gebelik riski demek. kaygan olması için her zaman bolca kayganlaştırıcı yada kaydırıcı kullanın.

Bir cevap bırakın